Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnék egy képesség fejlesz...

Szabó Pedro kérdése:

Szeretnék egy képesség fejlesztő "iskolát" alapítani. Lenne rá jelentkező?

Figyelt kérdés
Ez inkább egy kisérlet szerű szakkör, vagy csapat "edzés" lenne. Az ötletem az hogy akár egy magán háznál, vagy bérelt terembe egy 10-15 fős csapattal akik nyitottak ilyenek tanulására, és fejlesztésére, rendszeresen összejárni hetente egyzse kétszer, és igyekezni képességeket fejleszteni. Telekinetika, pyrokinetika, telepátia, stb. Hiszem hogy csapatban hamarabb és hatékonyabban lehetne fejleszteni képességeket.

2012. ápr. 3. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Elég sok ostoba van,akik még a középkorban hiszik magukat.
2012. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, lehet én nem értem az iróniát. De ez alatt az én öttletemet nevezted maradinak, vagy az emberek felkészültségét egy ilyen témájú oktatásra?
2012. ápr. 3. 18:59
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, az első hozzászóló nem ironizált, hanem szkeptikus, és elég fura módon adott kifejezést a kételyeinek.

Jó az ötleted, mindig vannak hasonló érdeklődésű emberek, akik örömmel járnak össze, ha földrajzilag, közlekedésileg az megoldható. Az agykontroll, a reiki és más hasonlók is ennek köszönhetik az elterjedésüket. Jó szervezőkészség és marketing kell hozzá!

2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök. Bár nem pénzt akarok belőle, hanem egy jó baráti társaságot összehozni ahol az ember nem gyomorgölcsel vet fel egy ötletet hogy próbáljuk ki... És természetesen ahol mindenkinek van egy közös témaköre.

Én Budapesti vagyok, és ha valakit komolyabban érdekelne, azt kérem hogy jelezzen pü-ben.

Köszönöm a válaszod ;)

2012. ápr. 3. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
S te mi alapján érzed magad rátermettnek a feladatra, hogy ilyesmit taníts?
2012. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké, de a helyesírási képességeteket is fejlesszétek.
2012. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz ötlet. Én nyitott vagyok inkább, mint hívő, szeretek megtapasztalni dolgokat, véleményeket, így én is elmennék. Budapesti vagyok szintén. :)
2012. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést hogy most te oktatni akarsz vagy csak kicserélni az ismereteidet?
2012. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is olyan hülyeség!


Én például szívesen megnézném, hogy az itteni nagy telepaták, parafenomének, stb. mire képesek élőben! :D

2012. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok erdeklodest es kerdeseket. Valaszolva, en nem feltetlen tanarkent akarnek jeleskedni, bar valahol azt akarom hogy mindenki egy tanar legyen, es egyben tanitvany is. En magam nem rendelkezem semmilyen kepesseggel ha ez a kerdes celja de nagyon is bizom benne hogy kepesek vagyunk ilyen dolgokra... Egyebkent lehet felreerthetoen fejeztem ki magam mikor azt mondtam iskolat nyitni... Ez ugy tunik minkenkiben egy hagyomanyos rendszeru oktatast juttatott eszebe.

(A helyesírás nácinak meg köszönöm roppantul szükségletes észrevételét, mert ha nem emeli ki hogy helyesírasi hibák vannak szövegemben, akkor .... Ugyanúgy mindenki megertette volna mint eddig is. )

2012. ápr. 4. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!