Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálok rosszul, ha...

Mit csinálok rosszul, ha meditáció közben megfájdul a fejem?

Figyelt kérdés
Még elég kezdő vagyok, de majdnem minden alkalommal eddig, mikor ellazultam, és egyre mélyebbre próbáltam menni, nyomást éreztem a fejemben, amiből aztán pár órán belül erős fejfájás lett... Arról nem is beszélve, hogy a meditációt sem tudtam folytatni emiatt. Miért van ez?
2012. ápr. 14. 15:21
 1/5 rajcziz ***** válasza:
Ha még kezdő vagy, akkor lehet, hogy szokatlan ez az állapot, ezért érzel fejfájást. Egy idő után megszűnik ez a reakció. Addig is javaslom, hogy amikor már egy mélyebb szinten vagy, ismételgesd, hogy elmúlik ez a fájdalom.
2012. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszönöm.
2012. ápr. 14. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fejen állva meditálj! :D
2012. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális a fejfájás eléeinte, de én azt javasolnám, hogy keress valami segítőt, csoportot, vagy vezetőt. Kell egy jó guru.
2012. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még én is kezdő vagyok, és nekem is megszokott fájdulni a fejem. Szerintem ez az erős összpontosítás miatt van (legalább is nekem). Vagy még szokatlan az elmének.Szerintem el múlik majd :) Vagy mondogasd magadban, hogy Isten gyógyító ereje átjárja a testem, vagy az univerzum gyógyító ereje átjárja a testem, én ezzel már mulasztottam el fájdalmat.
2013. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!