Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Esti meditáció után egész...

Esti meditáció után egész éjjel nem tudok mélyen aludni. Hagyjam el este?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 19:20
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
Csak ha nem is álmodsz, vagy fáradtan ébredsz.
2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul meditálsz. Nálad mit jelent a meditáció? Mert ahogy észrevettem, már mindenki úgy értelmezi ahogy akarja...
2012. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rajcziz ***** válasza:
próbáld meg beprogramozni, hogy mélyen aludsz
2012. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont a meditálástól szoktam megnyugodni és aludni mintha tarkón vágtak volna egy lapáttal.
2012. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld tovább, hogyha eddig nem lett jobb akkor most az lesz.
2012. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen meditáció kihat az agyhullámokra és így az alvásra is hatással lehet. Nekem csak az elalvással volt problémám amikor este meditáltam, de azt az elalvással kapcsolatos jó tanácsokkal ki tudtam küszöbölni.
2012. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
Attól függ milyen meditációt. Leírnád kb hogyan csinálod? Illetve hányszor jelentkezett ez a jelenség?
2012. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


a meditáció alatt a gondolatok nem csak elcsitulnak de fel is korbácsolódnak. Lévén hogy ilyenkor a tudatod jobban koncentrál befelé és ezernyi átélt vagy képzeletbeli kép tódul eléd.


Nálam akkor szokott nyugtalan lenni a meditáció utáni alvás időszak - lévén én is este végzem - amikor nem hagyok időt vissza zökkenni a saját tudatos nézőpontomba.


Javaslom ha úgy is döntessz hogy valamiért csak rövid időre meditálsz vagy megszakítanak vagy csak álmosabb vagy mint hitted a meditáláshoz. Hogy így is hagyj magadnak egy kis időt pár percet hogy visszatérjen a tudatd a rendes kerékvágásba.

2012. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Silva féle rendszerrel próbálkozom.Köszönöm a segítségeteket és a tanácsokat!
2012. febr. 28. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyi koffeint!!!!!
2012. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!