Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell lemenni alfába?

Hogyan kell lemenni alfába?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Ha mar van gyakorlatod nagyon egyszeru, csak becsukod a szemed es csinalod.

De biztos van valami modszer is ra

2012. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, én azt olvastam, számolj 100-tól visszafelé, szép nyugis tempóban, lazítsd el magad, és észre se veszed, hogy már alfában vagy. De amúgy nem tudom... Én mínusz ötmillióig is elszámolhatnék...
2012. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azert tunik olyan neheznek, mert tulsagosan ragorcsoltok.

Pedig ennek pont az ellenkezoje a lenyege.

Mondjuk en regen csinaltam olyat sokszor, hogy mondjuk elkepzeltem nem letezo szineket, meg hasonlo feladatokat adtam az agyamnak amivel mintha tulterheltem volna es inkabb lealt:)

Kb olyan erzes volt utana mintha bezuhantam volna az agyba.

De azt nem tudom, hogy ez alfa e.

Mindenestre nagyon mely es nyugalmas allapot

2012. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Feküdj le, hátonfekvésbe. Menj végig minden végtagodon, feszítsd meg az izmodat, majd klazítsd el. Ne siesd el a dolgot. Próbáld a maximális lazaságot elérni, olyan mint ha kicsontozott hal lennél.


Majd kezdj el gondolkodni azon, hogy ki vagy TE? Keresd a legbelső énedet. Erre koncentrálj ezen gondolkodj, másra ne figyelj.


Ha jól csinálod, egyszer csak érezni fogod, hogy mintha megkönnyebbülnél, ha feszült voltál ez tovafoszlik. Közben véletlenszerű képeket látsz, nem próbáld meg változtatni őket, csak szemlélődj. Észre fogod venni, hogy már alig van tudomásod a testedről.


Ekkor valszeg már alfa hullámokat, vagy még lassabb hullámokat látnánk az EEG-den.

2012. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Minek akarsz te lemenni alfába? Szerintem a tudat állapot váltogatásoknak semmi értelme.Sőt, hallottam olyanról akit pszichiátriára kellet vinniük.
2012. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

Előző vagyok

Ha az spontán mész le alfába,az más mintha tudatosan mennél le.

2012. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ha valaki ettől a pszichiátrián köt ki, az egyébként is ott kötött volna ki. Akkor ugye pl. az összes buddhista is a pszichiátrián van? Te személy szerint például próbáltad már, vagy csak úgy mondasz ilyeneket minden tapasztalat nélkül?
2012. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ettől pszichiátria? :D "Jó."


Nekem egy haverom mutatta, hogy ő hogy csinálta, az pedig az volt, hogy próbálj semmire sem gondolni, csak a légzésedre figyelj, pl belégzésnél mondd magadban, hogy "szám", kilégzésnél meg, hogy "szá" (nagyon hülyén hangzik, de nekem bevált). Csukott szemmel szoktam csinálni, viszont lesz olyan, hogy szép lassan magától kinyílik a szemed, ha ott meg tudsz maradni azon a szinten, ahova jutottál, nem kalandozol el nagyon, akkor marhajó :D Viszont ezt sokat kell gyakorolni, és menni fog. Minél többet csinálod, annál jobb lesz a hatás, és könnyebben el tudod majd élni. (egyébként jót tesz a közérzetednek, és egy kutatás azt mutatta ki, hogy az agyad azon része is aktiválódik, ami az autistáknál jellemző).

2012. máj. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Minek akarsz alfába lemenni, mikor Tescoban mindent megkapsz amire csak vágysz, felejtsd el a kisvállalkozókat, és menj a nagyokkal...TE is !
2012. máj. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mustafa33 ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy lemegyek liftel a hatodikról, vagy ha nem megy akkor gyalog, kimegyek az utcára, ott balra fordulok és a másik bejárat után a sarok előtt befordulok az Alfába. Ott bedobok két Kozelt és megyek haza.
2012. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!