Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Testkilépés? Hogyan?

Testkilépés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam a testkilépést?vannak veszélyei? Ma felébredtem és gondolom kipróbálom. feküdtem(hason) az ágyon nemtudom meddig meg se moccantam kezdtem ilyen zsibbadás szerűt érezni de utánna nem tudtam tovább! akarni kell hogy kilépj a testedből? én elősször csak az eggyik lábammal próbáltam de nem tudom hogy kint volt-e mert nem láttam. vagy így akarattal úgy kell mozgatni mint a testet? mert akkor a estem hogy megmozdulni >< a végén meg már olyan érzésem volt mintha a vállamnál fogva húzna valaki felfelé. de abbamaradt és nem tudtam kilépni. itt hagytam abba . ez volt úgy 30 perc (2× mert 2× próbálkoztam). hány perc alatt lehet kilépni? veszélyei? ha kiléptem akkor hogy menjek vissza,mert félek hogy nem tudok!
2012. ápr. 30. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és miután abbahagytam arra lettem figyelmes hogy leizzadtam. lehet attól van hogy annyira próbálkoztam?
2012. ápr. 30. 09:20
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom mi történt: egyszerűen lezsibbadtál, és azt képzelted, hogy ki tudsz lépni a testedből. De nem tudsz, nem is fogsz, és tovább zsibbadsz majd, eredmény nélkül. Ahelyett pedig, hogy ilyennel szórakozol - mert látom nincs más jó az életedben - legalább gépelni és fogalmazni megtanulhatnál. Ha ezzel töltenéd az időt, legalább nem járna a buta kis fejed ilyen ostobaságokon, másrészt hasznos lenne, mivel jelét mutatnád, hogy próbálsz intelligens lenni. Na ezt kell akarni. :D
2012. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy pár dolgot meg tudok osztani:

Nem kell látni a lábadat, épp úgy ahogy "normális" módon sem kell, átérzed, hogy hol a lábad, érezni fogod, nem lehet eltéveszteni. Ha nem érzed egyértelműen akkor nem is léptél ki.

A félelem maga tarthat vissza.

Mindenképpen visszatérsz. Az a valószínűbb, hogy visszatérsz mielőtt egyáltalán akarnád. Nem kell, hogy akard. Egyébként, ha mindenképpen akarnád, akkor a testedre kell gondolnod, a fizikaira, arra, hogy hol van éppen, és ugye ott lesz az ágyban, tudni fogod.

Az első sikertelenség után ne add fel.

Ezt tudnám ajánlani:

[link]

2012. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lelekvandor.hu/technikam.php?thid=26
2012. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!