Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak, hogy ne beszélj...

Mit csináljak, hogy ne beszéljek álmomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Itt a tábor, 1 hét múlva megy az osztály a balatonra. Sajnos beszélek álmomban, és néha elég ... -dolgokról álmodom :D Mit kell csinálnom, hogy ne beszéljek álmomban? Nem szeretném, hogy az osztálytársaim meghallják. Valami gyógyszer segít? Vagy ne egyek semmit este? Vagy mit kéne tennem? :/
2012. máj. 3. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos nem tudsz segíteni, de talán idővel kinövöd. Megjegyzem, ez bizonyos foglalkozásoknál kizáró ok is lehet.
2012. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen tényleg nem lehet segíteni. De ha utoljára alszol el, lehet nem is hallanák. Aztán aki álmában beszél, nem mindig értik, miről hablatyol. Én is hallottam már olyat, aki alvó állapotban próbált valamit mondani: nem nagyon lehetett érteni.
2012. máj. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pietrosol ***** válasza:
Beszélj akkor,amikor ébren vagy!
2012. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam beszélni sőt még járkálni is..Mindig megpróbálom poénra venni és elérni, hogy velem nevessenek ne pedig rajtam :)
2012. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Huu hát velem is ez a helyzet. Amikor táborba mentem előtte anyukám vett nekem ilyen gyógynövényes nyugtatót ,ami miatt nem beszéltem. :DD Én attól rettegtem,hogy kiabálni fogok(mert szoktam) és hogy az egész tábort felébresztem. >.< meg hát én elég érthetően és hangosan szoktam dumálni elvileg.. :D


14/L

2012. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit tenned, ne foglalkozz vele.
2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!