Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az álmomban az...

Mit jelent, ha az álmomban az a fiú akibe szerelmes vagyok öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
A fiú akibe szerelmes vagyok (egy iskolába járunk , ő most ballag, de még alig ismertük emg egymást , látszik rajta is hogy többet akar) öngyilkos lett az álmomban az iskolában... És az álmomban az anyja azt mondta miattam lett öngyilkos mert ő szeretett és , hogy azt hitte én nem viszonzom. :( (most ballag el és már most üresnek érzem magam és az iskolát is nélküle :'( )
2012. máj. 2. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A jelentését nem tudom, vélhetően csak félsz, hogy elveszíted.

De mi a fenéért nem mész oda hozzá, ha szerinted akar tőled valamit? Akár ballagáson is elmondhatod neki, hogy mi van. Ha te is tetszel neki, akkor csak jó lehet belőle, ha nem, akkor se veszítesz semmit, mert amúgy nem beszéltek és többet úgyse fogsz vele találkozni. Nem ez lenne a logikus?

2012. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez lenne... és ez is fog történni.. bár ő is tehetne konkrétabb dolgokat.
2012. máj. 2. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elment az iskolából, tehát az életedből, szerintem ezt szimbolizálja.
2012. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És nem szóltál neki, hogy maradjon, mert szereted.:)

Szóval szólj neki, hogy szereted, mielőtt késő lesz.:)

2012. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Adtam neki egy levelet egy versel ballagás előtt... Már amikor megkapta mosolygott és ezerszer megköszönte pedig nem tudta mivan benne.. Az elejére ráírtam hogy : Majd szólj rám ha egyszer véletlen összefutnánk egy másik életben... :) Ezt elolvasta és újra megköszönte.. azt mondta nem tudja mi van benne de kapok puszit... :) Aztán mondta hogy majd kiderül mi van benne és beszélünk.. :) Ezután biztos elolvasta, és ahogy belépett ballagáson rögtön mosolygott rám és amikor elment mellettem mélyen a szemembe nézett úgy mosolygott.. :)) Mostmár várok :)
2012. máj. 6. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hiú, önző ábrándok. Ha nem lehet a tiéd akkor inkább haljon meg. Nem gondolkoztál ilyesmin?
2012. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
EGy hétig úgytudtam barátnője van... SOHA nem kívánnám a halálát... akkor már inkább a sajátomat... ha boldog más mellett akkor örülök a boldogságának... (szomorú is vagyok mert elveszíthetem... de amíg láthatom , hogy boldog addig nincs baj :) )
2012. máj. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!