Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csontvázat szültem álmomban...

Csontvázat szültem álmomban ez mit jelent?

Figyelt kérdés

nagyon durva volt, korházban feküdtem terhesen, kb alig volt hasam és szülés előtt tudtam meg,hogy egyáltalán várandós vagyok.

az orvos egy kézzel húzott ki belőlem egy egész emberi csontvázat a nyakánál fogva ami vigyorgott.

hideg kiráz azóta is.


valaki valami ötlet?


2012. ápr. 29. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Várj pár napot, hátha megszülöd a húst és a zsigereket is.
2012. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt nem szülted, hanem felrágta magát éjjel, és a sebészeten kiszedték. Szerintem azt jelentheti, hogy lesz egy szexi életmentőd, aki ráébreszt egy problémára, és részt vesz a megoldásban (doki, tűzoltó, rendőr, tűzszerész vizimentő stb)
2012. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Öööö egyszerű rémálom, mondjuk?
2012. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon poenosak vagytok xd
2012. ápr. 30. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A csontváz szimbolikailag a halálhoz, elmúláshoz köthető. Sok népnél a csontoknak varázsereje van. Van, ahol a hús a romlandó, anyagi dolgokat jelenti, a csontmvázról ezek már leváltak.

Valami maradandó, ami tartást ad.


A halál az álomban tudomásulvétel, bölcs lemondás, felkészülés a valóságban élésre.


A szülés mindig egy alkotó, teremtő folyamatot jelöl, pl. döntések meghozatalát.

2012. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!