Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ebből a régóta tartó figyelemz...

Ebből a régóta tartó figyelemzavaros állapotból hogy lehetne kimászni?

Figyelt kérdés

kb 3-4.-es koromba jöttem rá hogy mekkora gondban vagyok, amikor dolgozat közbe kb 20 percet elmélkedtem a világ gondjain, majd nem tudtam befejezni és jó szar is lett


aztán többször volt ilyen, hogy dumálok valakivel, és nem tudom beleélni magam a dumába, hanem a környezetre, meg van hogy teljesen másra (a témától függetlenül) figyelek, hogy ki megy el az illető mögött akivel beszélek


sokszor egy számomra érdekes filmnél is elkezdtek máson agyalni...de ami matekórán, meg törin zajlik az vmi szörnyű , a legtöbbször óra végén jövök rá hogy kb semmit nem figyeltem, pedig nem szólók egy büdös szót sem senkihez,de mégis, pedig annyiszor meg annyiszor elhatároztam hogy figyelni fogok hogy az már fáj


ez miért van? az emberek legtöbbször azért nem figyelnek órán mert lefogalja őket mondjuk a másikkal való duma, de én nem beszélek senkivel, még sem sikerül koncentrálni


végeztem agykontroll tanfolyamot

18f



2012. máj. 18. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben tapasztalatom van ! Ismerősömnek is pont ez volt. Csak úgy lehet kijönni belőle, hogy az orvos ír fel Ritalint
2012. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harmincharom válasza:
aludd ki magad.
2012. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

néha már azt gondolom beképzelem, és lehet is hogy csak egy rossz szokás, de ennyire erős lenne? :O


ritalin? erről még nem hallottam, ez milyen gyógyszer, mondjuk én utálok gyógyszert szedni, pláne életem végéig


lehet tényleg keveset alszom, de akkor sem volt sokkal jobb mikor 7-8 órákat aludtam..

2012. máj. 18. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok én is, csak én mindíg valamiylen dallamra gondolok.


Anyámék kiskoromban sokat hagytak magamra rádió mellett abba meg mindíg zene ment, de ehhez képest hülye vagyok a zenéhez , botfülem van.

2012. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ritalin xD

a south park egyik részében a figyelemhiányos gyerekeknek írták fel, aztán belassultak tőle meg minden

szóval lehet ez a megoldás

2012. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!