Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A világot lázban tartó hangok,...

A világot lázban tartó hangok, valójában itt tartózkodó idegen űrhajók?

Figyelt kérdés

Sokat hallgattam ezeket a hangokat, amik már régóta rettegésben tartják az emberek csoprtjait és rájöttem mi lehet ez. Biztosan emlékeztek a Lacerta interjúra, ahol a Reptoid azt mondja, hogy az ő űrhajójuk hosszú és nagy szivar alakú és fémes szerkezetű. Azt ismondta, hogy láthatatlan védőpajzs fedi le. Ez ugyanolyan jelenség. Láthatatlan, mert csak a hangját hallod és fémes hangokat ad, olyan mint egy űrhajó, pont ugyanolyan hangja van és az ég felől jön. Megfigyelték egy azon hangot nagyon távoli helyeken, pont mint az űrhajók.


Ezek hatalmas Reptoid anyahajók lehetnek. Lehetséges hogy már fel is készűltek a bevetésre ? [link]


Szerinted is egybevág minden ? Te nálatok is hallanai hangokat ?



[link]


[link]


[link]


2012. márc. 3. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Facepalm! Esküszöm, hogy kitalálok én is valami hasonló baromságot és sok pénzt fogok vele keresni.

Nem vagyok szkeptikus, de ezek a hangok mindennaposak, bármi okozhatja őket, de nem idegenek. Minek hangoskodnának?

2012. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Shai-Hulud ***** válasza:
Én szoktam hallani rejtélyes eredetű hangokat, de nekem nem csak így búgnak össze-vissza, hanem pontosan meg is mondják, hogy mit csináljak!
2012. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még így is halkak egy űrhajóhoz képest. Azért van hangjuk mert működnek.
2012. márc. 3. 09:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam ilyen,beazonosíthatatlan hangokat. Igaz,nem is szokásom képzelődni,sem hangoktól rettegni.
2012. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Igen, én is hallom őket, de a szomszéd szobából Napoleon megnyugtatott hogy a csapatai megvédenek minket, sőt ha kell felhívja nekünk Obi Van Kenobit-t, aki jön a csiilagrombolóval.

Most nem tudok többet írni, mert jön a nővérke a napi szurival, de ne féljetek megvédjük a Földet!

2012. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Haha, egy ilyen baromságot manapság elhinni.
2012. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Petya741 válasza:
az 1. videónál nem ismeri fel senki a hangot? :D nem igaz.... ez egy rohadt filmben volt... Világok harca vagy mi
2012. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van valahol Amerikában egy kisváros (de lehet nem is amerikában, bocs a tudatlanságomért) ott hallani egy elég fura hangot (állandóan), amit nem tudnak beazonosítani is honnan jön, de ezt már nagyon régóta hallják.
2012. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 yossarian44 ***** válasza:
Bazz, tényleg a világok harcából van a hang... XD
2012. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én már pár hónapja hallok esténként ilyen érces zúgást, mint amikor egy kocsinak csikorog a tengelye. Nem tudtam még megállapítani honnan jöhet, pedig falun lakok és síri csönd van.
2012. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!