Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet, hogy jó pénzért...

Hogy lehet, hogy jó pénzért tanfolyamon szinte azonnal megy alfába lemenni, de ha valaki könyvből tanulja több hónap mire elsajátítja, ha egyáltalán elsajátítja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 00:27
 1/9 anonim válasza:
Mi az az alfába lemenni ?
2012. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hanem hogy ha mondja valaki az utasításokat, akkor könnyebb, mint ha magadban mondod, hogy most mid lazul el. Tölts le valahonnan mp3-at, pl. Domján Lászlóét, neki olyan jó megnyugtató hangja van, de másé is jó. Ja meg az ilyen ellazulós zenék is segítenek.
2012. máj. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alfába menés lényege, hogy kikapcsold a tudatos agyad működését, és kizárólag a tudatalattira hagyatkozz.

Amikor még csak tanulod, hogyan is kell ezt csinálni, akkor (ahogy előttem is írták) a tudatos agyaddal adod magadnak azt az utasítást, hogy hogyan kapcsold ki a tudatos agyadat.

Ne csodálkozz, hogy ez egy "kissé" bezavar a tudatos agyad működésébe. :)))

Vagyis valóban jobb, ha külső hangként veszed igénybe valakinek a segítségét, mint egyedül próbálkozol begyakorolni.

2012. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem telt hónapokba, hogy meditációval lemenjek alfába. Az alfa nem egy misztikus dolog, az agy akkor is simán lemegy arra a szintre, ha nem csinálsz semmit csak relaxálsz.
2012. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyenen, DE


Ha bármit meg akarsz tanulni, sokkal könnyebb és gyorsabb olyantól, aki már ismeri a dolgot, és pontosan tudja mit és hogyan kell tenni, mint magadtól, könyvből próbálkozni.


Nem a pénzen van a hangsúly, hanem az információ átadáson és elmélyítésen, ezért ha neked könyvből nem megy, de a dolog érdekel, fizess be egy ilyenre.

Egészségre, tanulásra ne sajnáld a pénzt. Inkább a kicsapongásaidból vegyél vissza.

2012. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Én közel 2 hónapig próbálkoztam könyvből elsajátítani az agykontroll módszereit, de nem sokra haladtam. Meguntam a sok sikertelen próbálkozást. Félév alatt összespóroltam a pénzt a tanfolyamra, ahol 2 hét alatt sikerült megtanulnom azt amit könyvből csak szenvedve sikerült. Én nem sajnálom azt a 20e Ft-ot.


A kérdésre válaszolva azért könnyebb, mert ott minden mozdulatunkat irányítják. Ha valami nem világos azonnal lehet kérdezni. Szerintem jobban megéri a 2 hétvége, mint a könyv.

2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, és ez esetben a tudatos agyad kikapcsolása is teljes mértékben megtörténhet, hiszen nem lesz arra kényszerítve, hogy miközben azon igyekszel, hogy kikapcsold, közben elvárod tőle, hogy segítsen a tanulásban. Mert gyakorlatilag az agykontroll egyedüli, könyvből való tanulása esetén ez a paradox helyzet áll fenn.
2012. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Inkább oldjatok meg több matematika és fizika gyakorlatot az agyatok fejlesztéséjért. Ettől agyhalott lehetsz.
2012. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vajákos ***** válasza:
Amellett amit a többiek elmondtak, fontos még a csoport ereje is. Ha többen törekszenek ugyanarra (itt az alfaállapot elérésére), akkor tudattalanul is egymás erejét erősítik - sokkal könnyebb elérni a megfelelő állapotot.
2012. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!