Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell rendesen a szintemre...

Hogy kell rendesen a szintemre menni (alfába)?

Figyelt kérdés

Üdv!


Elkezdtem kb. 1 hónapja agykontrollozni, de csak így haverokkal könyvből ezt-azt összeszedegettünk, meg amit ismerősöktől tanultunk, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg lemegyek alfába, vagy csak fekszek azt gondolkozok? :D


Mi ennek a helyes technikája? Ti hogy szoktátok?



2012. máj. 27. 18:17
 1/6 Vajákos ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha keresel valakit, aki le tud vezetni és akkor megismered az érzést. Segíthet úgy is, hogy "megkönnyíti" a szintre menetelt a későbbiekben.


Vagy menj el egy agykontroll tanfolyamra.


Sok embernek az alfa állapot nem szokatlan, mert gyakran használja azelőtt is, hogy foglalkozott volna vele tudatosan.

2012. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet :)
2012. máj. 28. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:

feküdj le az ágyra nyújtott lábakkal, a hátadra. kezeid tedd le magad mellé. fontos, hogy kényelmesen elférj az ágyon, ne legyél betakarózva.

csukd be a szemed, képzelj el egy olyan csigalépcsőt, ami a csúszdáknál szokott lenni. képzeld el, hogy azon sétálsz lefelé. soha nincs vége, a sötétségbe veszik. csak menj lefelé. ne mozgasd a tested. egyre lassabban vedd a levegőt, olyan mélyet, mint mikor orvosnál vagy, és kéri, hogy vegyél nagy levegőt, mert meghallgat a sztetoszkópjával.

közbe csak menj lefelé.

érezd, hogy ellazul a tested.

csak menj lefelé.

úgy fogod érzeni, mintha valami húzna lefelé. ezt felváltja pár perc múlva majd egy olyan érzés, mintha lebegnél.

és szerintem csendben jobb csinálni, mint zenével.

remélem, hogy segítettem.

2012. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és vissza akarsz jönni alfából, akkor ne hirtelen csináld, hanem fokozatosan kezdd el gyorsabban venni a levegőt (amit egész addig nagyon lassan csináltál), egyenként kezd megmozgatni az ujjaid, egyes testrészeid, képzeld azt, hogy felfelé jössz, azon a bizonyos lépcsőn, és lassan nyisd ki a szemed.

előző voltam.

2012. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 okoska:) válasza:
100%
én pont most olvasok egy agykontrollos könyvet (Agykontroll Silva módszerével ) és benne azt írja hogyha most kezded ezt az egészet akkor ( 7 hetet vesz igénybe) reggelente amikor felkelsz akkor szükség szerint menj ki wc-re majd feküdj vissza az ágyba. Csukd be a szemed és nézz felfelé 20°-os szögbe majd számolj vissza 100tól 1-ig. (Amikor kiakarsz "szállni" Alfából akkor mindig ugyanazzal a módszerrel ( pl.: 1, 2, 3 most kijövök a szintemről 4, 5re kinyitom a szemem,5 *és kinyitod a szemed*)ezt egy hétig majd a második hétben 75-től 1-ig a harmadig héten 50-től 1-ig a negyedig héten 25-től 1-ig. Az ötödik héten 10-től 1-ig. A hatodig héten 5-től hétig. A hetediken gyakorolj. Utána akár napközbe is letudsz menni a szintedre :)) De fontos hogy mindig ugyanazzal a szöveggel kerülj Alfából Béta szintre. Mert ha mindig máshogy teszed akkor előáll annak a veszélye hogy meditálás/Alfa állapotból/ kizökkenj.. és az rossz.. Remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2012. júl. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!