Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyszer kb 4 éve feküdtem az...

Egyszer kb 4 éve feküdtem az udvaron éjfél előtt lehetett. Arra lettem figyelmes hogy rendesen éreztem egy kb 3 másodpercig egy olyan mélyt mintha egy kamion ment volna el mellettem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
és láttam az égen egy fehér pöttyöt ami utána cikk cakk formájában az egész egen csíkot hagyva maga után?A csík olyan színe volt mint a hegesztőnek mikor hegesztesz.1 másodperc alatt beszálta az egész eget. és 3-4 másodpercig halványult a nyoma. Lehet egy csillag robbant szét?
2011. dec. 5. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Te ugye nem nagyon vagy tisztában a csillag fogalmával? A Nap is egy csillag, mi pedig az atmoszférájában vagyunk. Ennyiből már remélem rájössz mi történt volna ha egy csillag robban fel.


Egyébként lehetséges, hogy egy meteor robbant szét feletted, igen.

2011. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nemvagyok túlontúl jártas az ezotériában. valószínűleg ezért nemtudom mi az a mélyt amit éreztél..
2011. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
olyan mély volt mint mikor robbantanak és mikor robbantanak az előtt már van mély na olyasmi volt csak sokkal de sokkal erősebb bárminél mintha rengett volna a föld is.
2011. dec. 5. 21:34
 5/10 zeronibble ***** válasza:
Basszus, ha akkor álmodtál, akkor nagyon mélyet álmodtál! :D
2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy egy meteor robbant szét feletted vagy csak álmodtál és még hogy egy hullócsillag lehetett.

De szerintem nem álmodtál.

2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem álmodtam mert azt tudnám igazából láttam
2011. dec. 13. 22:51
 8/10 A kérdező kommentje:
épp akkor voltak a hullócsillagok de ez teljesen más volt
2011. dec. 13. 22:51
 9/10 Aurora Major válasza:

A Hihetetlen! című magazin mostani száma (aminek az van az elején: "visszatérés a Bermuda háromszögből"), illetve annak a "szigorúan titkos" című rovata valószínűleg felvilágosítást fog tudni adni neked. Legalább is felhomályosít...

Mindenesetre tényleg ajánlom.

2011. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kút válasza:

Gondolod hogy a Hihetetlen magazin-ban valós információk vannak, csakis a színtiszta igazság? Igaz, kimondanak igazságokat, de a lényege hogy az olyan felébredteket mint te, tévútra tereljék. Ezek a dezinfók azért kivehetők. Ha az igazság érdekel akkor Alaje videói a youtubeon plusz az oldala.

De örvendetes hogy ébredezgetünk :)

2012. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!