Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmunkban miért nem tudunk...

Álmunkban miért nem tudunk rendesen futni? :D

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem és komoly válaszokat várok! :D


pl. ha valaki után futnék olyan érzés, mintha 30kilós betöntömbökbe lenne a lábam


2012. jan. 1. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
csak te nem bírsz...
2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kössz... b+
2012. jan. 1. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is úgy van mindig =D nem tom miért =D lehet mert érzed h a takaró nyom valamennyit a lábadra, vagy annyira be van bugyolálva :D
2012. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert az álom az álom, a valóság meg valóság.
2012. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Ált ha tudatosan álmodok akkor már nincs gondom a futással, sétálással, ehelyett csak néha tovább csúszók az olyan talajon ami egyáltalán nem kellene, hogy csússzon. De amúgy nálam is elég gyakran előfordul, hogy úgy érzem a lábaim sziklatömbök. Mondjuk olyankor általában reggel is elég nehézkesek:D.
2012. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
más dimenziókban más fizikai törvények uralkodnak vagy nincsennek fizikai törvények (nem vicc)
2012. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
Ez hülyeség én úgy futok mint egy paraszt olasz származású hindu moldáv
2012. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

egyetértek a 6-ossal. ha követni akarod képzeld magad oda, ahol ő van. így lehet álomban közlekedni ;)

(vagy képzeld magad egy járműbe)

2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem tudsz futni rendesen álmodban, ha félsz attól, hogy nem tudsz rendesen futni, mert mondjuk menekülni kell, vagy bármi kényszerít arra, hogy fuss. Általában én sem tudok gyorsan futni álmomban, de volt például egyszer egy olyan álmom, amikor tudtam, hogy én az alvilág körében elég nagy tiszteletnek örvendő ember vagyok, így a futással nem lehet problémám - nem is volt.


Ha zavar, hogy nem tudsz futni, próbálj meg repülni. Az sokkal élvezetesebb is.

2012. jan. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a rémálom az, ha futnom kell álmomban :D soha sem megy. de szerintem a takarótól van.
2012. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!