Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alfa állapotba kezdőként?

Alfa állapotba kezdőként?

Figyelt kérdés

letöltöttem egy alfahangot 30 perces és ülve mp3 lejátszón hallgattam próbáltam lazítani, nagyon remegett a szemem, ráadásul a hang se volt tökéletes mert volt benne ilyen pár másodperces hibahang mint amikor a mikrofonal csinálnak vmit és ez kizökkentett, semmitse láttam csak sötétséget, a fejemben talán vminek húzást éreztem ,de a legzavaróbb hogy el kezdett nyitódni a szám mikor nagyon ellazul az ember és tátott szájjal alszik , csak mgé a nyálam is majdnem kifolyt így muszáj volt bezárnom a számat, nem tudom ez másnál is így van? honna tudom hoyg alfában vagyok? esetleg élesen látok dolgokat amiket tudok irányítani?

én hiszek ebben , szeretnéma stresszes életemet kicsit helyretenni ,megnyugtatni a lelkemet testemet mert eléggé feszült vagyok a sok tanulás miatt.

ti mit javasoltok?


2012. jún. 6. 20:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
még vmi kcisit meglepődtem amikor láttam hogy már 20 percet meghallgattam a hangból , olyan rövidnek tűnt nekem az egész azt hittem max 5-10 perce cisnálokm
2012. jún. 6. 20:48
 2/13 rajcziz ***** válasza:

Az alfa állapot gyakorlatilag annyi, hogy a tested ellazult (ennek jele a kitátott száj) és az elméd egy nagyon befogadókész állapotban van. Nem fogsz "élesen látni dolgokat", csupán képes leszel jobban kihasználni agyad képességeit.

Ha naponta kétszer tizenöt percet lazítasz így, teljesen kicserélődsz.

2012. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden elalavás előtt az agy belép alfa állapotba. Innetől fogva A, nem tudom minek kell görcsölni, B, nem valami misztikus csodáról beszélünk. Egyszerű ellazult állapot, mondhatni meditálás.

Ha csorog a nyálad akkor egyébként elaldutál.

2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Én nemrég kezdtem el a meditációt és a testek rétegeit. Ha ez az első alkalmad, nyugodj meg, nincs ezzel semmi baj. Élesen nem fogsz látni dolgokat, maximum rá tudsz koncentrálni és olyan jellemzőket veszel észre benne, amiket még talán nem is tudtál stb. Tárgymozgatás = pszichokinézis. Ez egy teljesen más téma. Attól, hogy ellazulsz és megnyugszol, ne aggódj, semmi károsodásod nem lesz. További jó alfázást!:)

2012. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg legyél nyugodt, nem lehet elégszer elmondani, hogy aki nem járt tanfolyamra, soha életben nem fog eljutni alfába, vagy ha mégis, nem fogja tudni, hogy az az alfa állapot.
2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az alfaállapot egy természetes állapot, naponta többször is előfordul ébrenlét alatt is. Amikor biztosan előfordul az az alvást megelőző ellazult állapot. Itt még nem látsz semmit, csak kellemesen el vagy lazulva. Ennyi.
2012. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem járt tanfolyamra, soha életben nem fog eljutni alfába"

Csak naponta többször, de legalább kétszer.

2012. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én ha vonaton utazok, és sikerül elbóbiskolni ülve, vagy párom ölében, akkor szoktam úgy félig elaldni, hogy hallom a hangokat, de már nem értem őket, és közben számomra fontos megoldatlan dolgokon gondolkozom... egy ilyen 10-20perces pihenés után úgy érzem magam mintha 8 órát aludtam volna
2012. jún. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
*elaludni
2012. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

először is ne ülve csináld.

feküdj le az ágyra nyújtott lábakkal, a hátadra. kezeid tedd le magad mellé. fontos, hogy kényelmesen elférj az ágyon, ne legyél betakarózva.

csukd be a szemed, képzelj el egy olyan csigalépcsőt, ami a csúszdáknál szokott lenni. képzeld el, hogy azon sétálsz lefelé. soha nincs vége, a sötétségbe veszik. csak menj lefelé. ne mozgasd a tested. egyre lassabban vedd a levegőt, olyan mélyet, mint mikor orvosnál vagy, és kéri, hogy vegyél nagy levegőt, mert meghallgat a sztetoszkópjával.

közbe csak menj lefelé.

érezd, hogy ellazul a tested.

csak menj lefelé.

úgy fogod érzeni, mintha valami húzna lefelé. ezt felváltja pár perc múlva majd egy olyan érzés, mintha lebegnél.

ha a tanulásod is akarod segíteni, akkor mondd magadba, hogy "megvan oldva a tanulás kérdése, megy a tanulás stb." csak az a lényeg, hogy kijelentsed magadba, és ne feltételezd, ne rakd jövő időbe, így " menni fog a tanulás, azt akarom, hogy menjen a tanulás".

hidd el, ez hatásos, bármilyen dolognál, ha elhiszed.

nekem ezzel sikerült leszokni a cigiről.

az a lényeg, hogy ha elsőre nem sikerül, amit akarsz, ne add fel. próbáld többször. hidd el menni fog.

és szerintem csendben jobb csinálni, mint zenével.

remélem, hogy segítettem.

2012. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!