Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagy dilemmában vagyok, mit...

Nagy dilemmában vagyok, mit válasszak?

Figyelt kérdés

Unokatesóm javasolta hogy nézzem meg a Titkot, hogy pozitívabb legyek és hogy legyen kedvem célokat kitűzni magam elé.

Csak nagyon zavar, hogy a nagyanyám (aki egyfolytában áskálódik a családunk ellen) agykontrollozik, és így olyan mintha őt utánoznám nem? Mert végül is majdnem ugyanolyannak tűnik. Én viszont nem akarok rá hasonlítani, mert őt mindenki utálja.

Szerintetek érdemes eldobni az unokatesóm javaslatát ezért? Egyáltalán hogy agykontrollozhat az, aki negatív dolgokra akarja felhasználni a tanfolyamon tanultakat?


2012. jún. 8. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem ! Figyelj a nagymamád a fekete agykontrollt űzi azaz fekete mágiázik, míg te a fehér agykontrollt fogod űzni, azaz fehér mágiázni fogsz
2012. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez butaság, kedves Kérdező. :)

Az agykontrollt nem lehet negatív célokra használni, mert mások szabad akaratát nem tudod befolyásolni.

Használd bátran, másoknak nem tudsz ártani vele.

Egyébként csak egyféle agykontroll létezik, nincs fehér vagy fekete. :)

Üdvözlettel: egy régi agykontrollos

2012. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Remélem h nem lehet rosszra használni, bár ő váltig állítja hogy be fog jönni neki.

Az unokatesóm jó szándékkal szeretne segíteni azt tudom. Nekem csak pozitív céljaim lennének :) Csak nem akarom hogy párhuzamot vonjanak közöttünk...

2012. jún. 8. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el agykontrollozni, és programozd, vizualizáld azt a tanult technikákkal, hogy a nagymamád jószándékú ember, szerető személyiség, aki soha, semmilyen módon nem próbál szeretteinek, embertársainak ártani, képességeit mindig jó célok elérésére használja fel.

Hamarosan látni és tapasztalni fogod az eredményt.

Sok sikert! :)

2012. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy fekete mágia agykontroll, ez baromság. Ha ártani akarsz valakinek, akkor nem agykontrorral teszed, hanem az elméd erejével, vagy éppen rituáléval. Egyébként is, hogy gondolatokkal ártani tudj vkinek már magasabb spirituális szinten kéne lenned.
2012. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Titok is el van ferdítve egy kicsit. De nézd meg azért, de ne higgy el mindent.
2012. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg dobjátok öregek otthonába a rigolyás nagyit, valami Isten háta mögötti helyre oszt le van tudva...


Ott agykontrollozhat, legfeljebb átrakják a diliházba... xd

2012. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezert jo az agykontrol tanfolyam, ahol egzertelmuen elmagyarazzak, h agykontrollal, ha valakinek rosszat kivansz, az rajtad csattan...

Agykontroll ma a csak ugy mukodik, ha a megfogalmazas pozitiv, pl. jol erzem magam, nem pl nem akarom magam rosszul erezni...

2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!