Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak magamnak...

Hogyan válasszak magamnak másik nevet? Valamiféle tipp?

Figyelt kérdés

Amióta csak az eszemet tudom, nem vagyok megelégedve a nevemmel, nem érzem a magaménak; mikor szólítanak, mintha egy idegen nevét hallanám. Ráadásul úgy is érzem, hogy bekorlátol, egyszerűen nem tudok megbékélni,azonosulni vele. Már jó ideje gondolkozom azon, hogy megváltoztatom, de eddig nem találtam olyan nevet, amire azonnal rávágtam volna, hogy "igen, ez illene hozzám". Nem tudom, hogy most tényleg nem lennének jók, amik esetleg tetszenek, vagy csak félek a változástól. Járt már valaki hasonló cipőben? Tudtok valamiféle tanácsot adni, hogy miképpen próbáljak új nevet, új "személyiséget" (bár ez egy kicsit erős kifejezés talán) találni?


(Elnézést, ha nem a megfelelő kategóriába írtam, de ezt gondoltam a legmegfelelőbbnek.)


2011. okt. 27. 17:47
 1/3 Speper9 ***** válasza:

[link]


Remélem segítettem.

2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Analfabéták nehezen tudnak...
2011. okt. 28. 11:14
 3/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp olyan nevet válassz, ami illik a személyiségedhez. Veszélyes egy a személyiségedtől teljesen eltérő nevet választani, mert kettősség alakulhat ki benned.Sok oldal van már, ahol névelemzésekkel foglalkoznak, ezeket böngészd, és amelyik név megragad, és a vele kapcsolatos jellemrajz is illik rád, azt válaszd! Persze ehhez fontos, hogy jól ismerd önmagad!
2012. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!