Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k mi alapján válasszák...

Az UFO-k mi alapján válasszák ki az áldozataikat (akiket elvisznek, vagy akikkel kapcsolatba lépnek)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Azthittem, hogy ez a 404-es hülyeség már rég lezárult, és mindenki elfogadta, hogy egy unatkozó gyerek/srác járatta a bolondját... reptoidok és hasonló gyíklények pedig nincsenek!! De valószínű, hogyha lenne egy idegen életforma a földön, az gyakorikérdések.hu-n lépne kapcsolatba velünk, itt a magyar emberekkel, egy kicsi, elb*szott a világméretekhez képest elhanyagolható országban...
2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
így van második!
2011. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Már értem! A reptoidok tehetnek róla, hogy sokszor nem jön be a weboldal! (404-es hiba)
2011. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
404 szerint minden 2. embert elviszik sztm nem válogatnak csak úgy szúrópróba szerűen választhatnak sztm.
2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
404 nem nagyobb hülyeségeket mond, mint a valóságshowk retek klubon amit több millió elférgesedett generáció néz!
2011. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg nem, kb ugyanakkora hülyeséget mond :D
2011. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 404 ***** válasza:
68%
Általában a már kifejlett egyedeket úgy mint állatokat, embereket vagy növényeket viszik el. Előfordul hogy gyermekeket visznek el de ritkán, mert náluk teljesen más vizsgálatokat végeznek mint a felnőtteken. Van egy jel, amitől félnek, nekem ez van a hátamba beleégetve. Ez egy földönkívüli fajnak a jele és ez a jel elég ismert jel ebben az univerzumban. Valami olyasmit jelent hogy gonosz erő állandó védelme alatt áll az akinek rá van égetve a bőrére. Persze én nem állok senki védelme alatt, csak azért égettem a hátamba hogy védett legyek és így távol tartsam az idegeneket magamtól. De visszatérve a kérdésre, növekedési stádiumban lévő -tehát a még fejlődés alatt álló- élőlényeket nem nagyon szokták elvinni. Ritkán előfordul, amikor még nem ismerik a fajt és nem tudják hogy az kifejlett-e vagy sem, akkor elviszik akár bébi korban is. Az embert már ismerik tehát meg tudják állapítani róla ránézésről hogy ivarérett-e és ha igen akkor elviszik. Ha a vizsgálat eredménye pozitív lett, akkor kiválasztott lesz és később is vissza fognak jönni érte. Nagyon ritka ha valaki kiválasztott, de a kiválasztottság nem előny. A kiválasztottnak követőt ültetnek a bőre alá, vagy a köldökbe, amit szabad szemmel nem lehet észrevenni, de még tapintásra is nehezen. Ha köldökbe ültetik akkor szúró fájdalmat érezhetünk mozgás közben. Ez a szúró fájdalom addig tart amíg a szövetekbe be nem épül teljesen a követőkapszula, amint beágyazódott a szúrás érzete elmúlik. Csak egészséges élő szervezet lehet kiválasztott. A kiválasztott személyeken már feltűnően észlelhetőek a tű szúrásnyomok, és a zúzódások a végtagokon. Az áldozat feje ébredéskor kibírhatatlanul fáj, hányingere van, vagy hány is és szédül. Csontjai, ízületei rendszeresen fájnak. Az ínyén apró vágások találhatóak, bár ez nem feltétlenül, mert valakinek nincs. Ha valaki magára ismert és úgy érzi kiválasztott, írjon nekem, mert azért vagyok itt hogy segítsek, én nem fogom őrültnek nézni.
2011. nov. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
T. 404! kérdezni akarok valamit. Érzéstelenítőt használnak? Mert én emlékszek rájuk! Ilyen képekbe jön elő az egész emlék és nem fájt semmi. A fejükre tisztán emlékszek. Nagy háromszögű fejük volt és hosszú ujjaik. csak annyira emlékszek hogy valamit csináltak velem mert nyúlkáltak a testemhez de hogy mit azt nem tudom. De nem éreztem semmit.
2011. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
WOW 404 megmutatod a jelet? Kíváncsi vagyok hogy hogy nézhet ki egy földönkívüliek alkotta jel.
2011. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 30. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!