Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi az a villámolvasás?

Mi az a villámolvasás?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Hogy gyorsan olvasol? -__-
2012. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Vagy cikkcakkban.
2012. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Egyik rokonom mesélt erről, meg láttam is már ilyet.

Elvileg képzeld el azt, hogy 10 mp alatt átpörgeted az értelmező szótárat, én mondok egy szót és tudod, hanyadik oldalon van, melyik oszlopban és kb. hol. Nagyon durva dolog...

2012. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól kamuzol xd
2012. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
39%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
Nagyon gyorsan olvasol. De annyira nem, mint a 3. válaszban van.
2012. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%

Ez nem kamu.

Ez egy valós dolog. Én is használom. Sokkal gyorsabban lehet vele tanulni. Arról szól hogy ellazítod magad (alfa állapotba kerülsz) előveszed a tankönyvet bambán végiglapozod, alszol rá egyet, majd a következő napon elolvasod rendesen hogy előhívd a tudatalattidból az információt.

2012. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 21.48

Rákattintottam a linkedre, bejött a Web-oldal, egyszer csak elsötétült a képernyő és újra kellett indítanom a Windows-t.

Érdekelne, hogy te kipróbáltad-e az általad küldött linket, mielőtt átküldted ide.

2012. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én így is gyorsan olvasok (2 könyv 1 nap alatt) de nem értem hogy hogyan kell használni :) kösz a válaszokat!
2012. jún. 30. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Annaak idején vettem egy könyvet erről. A gyakorlatoktól megfájdult a szemem, így aztán eldobtam a könyvet.

Tulajdonképpen, a betűről betűre olvasás régi módszere helyett ez is szóképes olvasásnak nevezhető - csak némi erőltetéssel. Felhasználhatósága erősen korlátozott. Például az egyetemi matekkönyvet így nem tudod megtanulni. Továbbá a szokásoshoz erősen hasonló, de abban egy picit különböző szövegnél (ahol pont a pici különbség a lényeg!!!), na ott is csődöt mond, mert a különbséget ugyan észre nem veszed. Például, ha televízió helyett televíziló van írva.

2012. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!