Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal tudok válatoztat...

Agykontrollal tudok válatoztatni a testemen?

Figyelt kérdés
Hogy máshova hízzak pl?
2012. júl. 8. 16:16
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

Azzal nem, de testedzéssel igen.

Bár az fárasztóbb, mint magyarázni magadnak, hogy hova nem szabad hízni.

2012. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Persze, csak erősen kell rá koncentrálni arra, hogy feleld a löttyedt feneked és elmenj edzeni.
2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Akarni kell oszt cső. nem kell ide semmi agykontroll
2012. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen. De csupán a gondolataiddal nem fog sikerülni. Tehát ha arra koncentrálsz nagyon erősen, hogy maradj vékony, de közben egész nap netezel és csipszet eszel, azzal semmit nem érsz el. Ha fizikailag is teszel érte, mondjuk eljársz futni, és tudatosítod magadban, hogy nem fogsz hízni, akkor sikerülni fog.
2012. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudsz :) A saját testeddel akármit el tudsz így érni, amit elfogadhatónak találsz. Én kétszer csináltam magamnak így könnyű szülést, és minden úgy zajlott ahogy én akartam, nem repedt a bőröm, a szoptatással sem volt gondom egyik gyereknél sem, és az alakom is ugyanolyan mint anno az első gyerek elött volt.Súlyra, centire, mindenhogy. Azt azért elmondom, hogy nem két nap alatt jött ez össze. Mindkét terhességemnél már az elején elkezdtem a szülést, szoptatást egyebeket programozni, tehát mindkét esetben kilenc hónap volt az egész folyamat.


De pl ha fogyni szeretnél, azt is lehet programozni, de ha mozgsz azért az sem árt. Ha máshová szeretnél hízni, az is megoldható simán, csak türelmesnek kell lenned, és fejben teljesen elfogadni azt, hogy ez működik. Ha kételyed van, azt minél gyorsabban űzd el, mert az gátol.

2012. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sima ügy. Programozd, hogy sportolsz, hogy tényleg legyen hozzá kedved. A sport nagyon fontos. Továbbá elmetükre, laboratórium.

Azonban mindennél fontosabb, hogy szeresd magad feltételek nélkül. Fogadd el magad.

Sok sikert! :)

2012. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!