Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodók! Segítséget...

Tudatos álmodók! Segítséget kérnék? Aki értelmes választ ad megy a zöld kéz!

Figyelt kérdés
Szóval,az a probléma,hogy nem megy a tudatos álmodás!Egyszer sikerült véletlenül,de mindig összezagyváltam a dolgokat,aztán túl éber lettem és felkeltem.Kérlek,írjátok le a módszereteket,és hogy melyik volt a kedvencetek.Nagyon szeretném megtanulni úgy,hogy biztosan menjen.

2012. júl. 21. 15:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
30%
ami nekem bevált az a hasis és az LSD még amikor kezdtem akkor a fű is
2012. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezeket hol lehet beszerezni? XDXD XD na most komolyan,nem ez volt a kérdés!
2012. júl. 21. 16:02
 3/11 Ilyent ***** válasza:

Nekem a meszkalin volt jó :) Régi szép idők.


Komolyan a tudatos álmodáshoz jó agy is kell.

Repülni ne próbálj mert felkelsz.

Nem tudom a módszert én tudatosan álmodok.

Kivétel amikor déjà vu-m van.


Azért kavarodtál bele mert sok dolgot akartál csinálni.

Először egy dolgot.

Maradj had vigyen az álom de tudjad hogy csak álom.

Majd pár álom múlva próbáld irányítani.

2012. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan repülhetsz, ha akarsz.

Egyébként meg gyakorolj, majd belejösz.

2012. júl. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meditáció...
2012. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbálom irányítani, de valami baromság mindig belekerül.

Egyszer volt egy tudatos álmom, amiben egy csomó dologra megkaptam a kulcsot, már csak az a baj hogy nagyon feledékeny vagyok és nehezen emlékszek rá de abba nem volt mindenféle marhaság.

2012. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
38%
Van ilyen, hogy tudatos álmodás??? Azt álmodod, amit te akarsz? Az első hozzászóló megnevettetett!
2012. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alaque ***** válasza:

Pedig az első hozzászóló jól beszél. Egyébként meg nem mindenkinek megy olyan könnyen. Nekem akkor szokott sikerülni, ha nagyon nagyon fáradtan próbálok ébren maradni, de mégis álomba merülök valahogy. Olyankor tudom irányítani a történéseket, bár félig ébren vagyok közben. Nem is igazán tudom elképzelni, hogy milyen lehet, amikor teljesen alszom. Szerintem olyan nincs is.


Egyébként aki könnyen hipnotizálható, annak jobban megy az ilyesmi. Aki nehezen hipnotizálható, az pillanat alatt felébred, ha rájön, hogy alszik. A hipnotizálhatóság remek mutatója például az, hogy mennyire képes valaki beleélni magát egy filmbe akaratlanul. Aki képes végigvisítozni egy horrorfilmet, az feltehetőleg könnyen hipnotizálható, aki faarccal üli végig, az kevésbé.

2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
én szoktam tudni repülni... amúgy tényleg nehéz azon a kis határon belül maradni, amikor a tested alszik, de az elméd tudatos. Eleinte sokszor fel fogsz ébredni, vagy visszaalszol, de majd alakul. Sajnos az enyémek is csak 1-2 percig tartanak
2012. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Tudatos almodasban tudok segiteni.

Irj ram a facebook ra !

2013. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!