Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az létezik, hogy túl sok...

Az létezik, hogy túl sok pozitív energia legyen egy emberben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:26
1 2 3
 11/29 Won ***** válasza:
Mi az, hogy nem szabad??? Kérlek valami észszerű indokot vonultass fel! :)
2012. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A lélek energia az egy energia hálózat amely kilép az agyból összeköti a szerveket, befutja az egész testet belül és végül kívül a bőr felszínén.


Már az ó korban megtalálta egy kinai orvos és gyógyításra használták a rajtalevő pontokat tűvel szurkálva. Csak részben ismerte meg, nem gondolták hogy ez az energia szálrendszer maga a lélek szála.


Ha valaki a kezével valóban gyógyít, akkor azokon a szálakon keresztül amely a testből kifut a karra majd a tenyerén futnak utána ráfordulnak a kézfejre és fel a karra és végül megint különböző szervekhez, -- ha ezeket az energia szálakat kisugárzással a tenyéren keresztül legyengítik --amikor valaki valóban gyógyít és nem széltoló, akkor bizony saját szerveitől veszi el az energiát és azokat gyengíti le-- majd később saját maga betegszik meg.


Pl. a tenyéren van a szívünk a tüdőnk és az ereket szabályzó energia szála-- innen lehet gyógyítani ezeket a szerveket -- De itt lehet el veszíteni is saját erőnket is.

A lényeg a lélek energiánk nem valami cukorka amit csak úgy osztogatni szabadna. Ezt tapasztalatból mesélem. Én annak idején használtam és gyógyítottam a munkám közben. Akkor még nem volt semmiféle ezo baromság nem voltak test felett balettozó gyógyók" szélhámosok.


Ha valaki még is kisugárzik és hatni képes és még se betegszik meg-- akkor biztosra lehet venni, hogy le is szívja a következő páciensét!!! Tehát tessék vigyázni, nem mindennek bedőlni!!-- ez olyan elméleti tudást követel, mint a kínai akupunktúra-- de egyik se tanult

ilyesmit -- Ráadásul nem elég megtanulni, érezni kell azokat az energia szálakat és a rajta levő pontokat.

[link]

Tessék megtanulni önmagatokat gyógyítani a lelketek segítségével nagyon egyszerű.

2012. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Won ***** válasza:

Ez nyilvánvaló, hogy ilyenkor a saját energiád használod fel, de ezt vissza is töltheted. A környezeted is teli van energiával, innen tudsz meríteni......


Won

2012. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 homo ludensz ***** válasza:
A test felett balettező REIKI-vel gyógyító pont nem a saját energiáját használja és ezért mivel saját magát is "becsatornázza" még önmaga is töltekezik míg gyógyít. A bioenergetikusoktól hallottam hogy egy idő után kifáradnak,lemerülnek gyógyítás után.
2012. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Tudjátok ezek az említett -bioenergetikusok nagy szélhámosok és alig tudnak valamit.


A reiki is balettozik a test felett. Még sehol nem voltak ezek a csodabogarak 1969 ben amikor én már gyógyítottam és tanultam az akupunktúrát. A klinikai munkám közben-- komásokat hoztam vissza, több éves bénákat állítottam talpra.

Amikor elkezdődött ez az egész kis hazánkban akkor ellátogattam egy pár helyre tanfolyamokhoz, mint jelentkező-- az amit ott összesóderoltak az kiborító volt tömény összeszedett keleti és egyéb sóder egyveleg volt.


Annak idején többet is figyelmeztettem aki valóban sugárzott és gyógyított, hogy nem szabad. Volt aki hallgatott rám és ma is él, volt aki nem az meghalt utána nem sokára.


az egy duma hogy az univerzumi energiákkal pótolják, nem igaz az inkább elképzelhető, hogy ha valóban gyógyít hogy a családját fogja otthon leégetni, vagy a következő pácienset.


Én képes voltam önmagam belülről az energiát felerősíteni, de még is megbetegedtem, mert hisz naponta 70 beteg között dolgoztam és akinek a lelke megtanul gyógyítani, kisugározni és érzékelni annak sajnos a lelke gyógyít boldog boldogtalant ahol él ahol dolgozik az üzletben sorba álláskor villamoson és buszon.


Ez az igazi és valódi gyógyító, aki mellett ha megáll valaki, akkor egy megérezheti a másik közeledő halálát, vagy megáll mellette és azon gondolkodik, hogy szóljon az illetőnek vagy ne szóljon, de rákos beteg csak talán még nem derült ki.

( [link]

Olvassatok bele és megtudhatjátok, mit nem szabad tennetek és elhinnetek. Tanuljátok meg az öngyógyítást kezetekkel masszással speciális pontoknál és gondolati tenyeretekkel-- nem pedig bedölni mindenkinek-- az amit tanítanak és alkalmaznak az édes kevés, szinte csak placebohatást vált ki-- inkább maga a beteg pszichéje vagy lelke az, amitől gyógyulni fog. Nem pedig attól aki megfejte a pénztárcáját.

2012. aug. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Won ***** válasza:
A reiki úgynevezett univerzális energiákat használ, amik nem a saját energiarendszerünkből nyerik az erőt. Ezáltal ránk se veszélyes!
2012. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Won ezt nem szabad elhinned-- ez egy süket duma.sóder a köbön. A reiki nem nem ad át energiát és édes kevés a gyógyuláshoz az a balett mozgás a testtől tisztes távolságra. Gondolkodj mennyit balettozik az ember mások elött amikor beszél amikor gesztikulál, akkor nem lenne szabad beteg embernek lennie.


az univerzumi energiák durva töltések különösen a mai időkben, mióta lyukas kalapot csináltak az ózonunkból és legyengítették a magnetoszféránkat a két atom bombával, majd a rengeteg atom kísérleti robbantásokkal a szemét állatok!


A Nap sugarai is éltetők de csak egy bizonyos ideig aztán már pusztítók a sejtekre. S erre mondják ők, hogy feltöltődnek, csak bele ne pusztuljanak ha nem a sugárzásba a szélhámosságba.


azt gondolod, hogy belettoztam annak idején a betegek körül, mint teszik m mostanság? Nem. Én nem balettoztam és játszottam a tenyeremmel a test körül, hanem az akupunktúrás pontokba sugároztam be és a testbe az ujjam végéről fókuszáltan a mágneses energiát, máskülönben nem hoztam volna vissza reménytelen komást vagy nem indultak volna haza saját lábukon azok, akiket az orvostudomány képtelen volt rendbe hozni pár éven keresztül és bénán feküdtek.


Volt szerencsém megfigyelni mit művelnek és belehallgatni az oktatásukba-- de ha az állam vezetők az egészségügy engedi, mert zsebbe vannak" -- akkor engem ugyan nem érdekel.Abban hagytam a vizsgálódást és a hivatalos szerveknek való leveleket is. Egy-egy ilyen centrumban eleinte amikor még csak alakultak 90-91 években és megmutattam mi az, ami nem igaz és mit jelent és milyen erős feszültségű is az, ami nem csalás, mint gyógyító energia-- frászt kaptak tőlem a vezetők


Olyan szélhámosságok ezek is, mint az EZO duma, vagy a hindu marhaságok.De lehetne sorolni a vallások egy-egy dobmáját is ami inkább babonaság, csak épp NEM igaz!


Saját káromon tanultam meg ennek az igazságát, amikor majd nem megállt a szívem egy évig intenzíven keresték mi a a bajom és a szívsebészeten és nem találták, mert minden egészséges volt a izomzata az erek is és még sem akart működni. Akkor jöttem rá, hogy leégettem a kezem használatán keresztül a szívem, majd később kiderült, hogy szinte minden szervem alul működött már.


Ezért szoktam ide is írni, hogy mindenkit figyelmeztessek erre a veszélyre. S ne dobja ki senki a pénzét, mert nem az ilyen-olyan gyógyítgatók hozzák rendben hanem önmaguk, saját lelkük, mert egy rövid időre de kénytelen saját magára, belülre figyelni -- ez tulajdonképpen pszichés, placebo hatás.


Mint amilyen egy gyógyszer vizsgálatánál történik placebót kap az egyik a másik gyógyszer és gyakran épp az gyógyul meg amelyik nem a gyógyszert kapta!

2012. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Verd ki, oszt jónapot!
2012. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező az emberi testben az energiák erősségét meghatározza az egészségi állapot -- aztán meghatározza a korunk és a nemünk. De nagyban befolyásolja ezt még a hangulati életünk. Aki boldog elégedett és nyugodt annál a mágneses sugárzás az, ami erősebbé válik. Az ilyen ember kellemes érzetet idéz elő másokban is a kisugárzásával.


A beteg vagy ideges ember energiái bizonytalanok, vagy épp idegesítő a kisugárzásuk. Vagy azt érezzük elfáradunk tőle-- mert gyakran a környezetén élősködik, vagy épp durva feszültségeinek kisugárzása miatt, mi magunk is feszültekké válunk az ideges emberek teste körül, szinte izzik a levegő.


Ha valakinek alattomosan rákos megbetegedése van, az ilyen embereknek a rákos beteg test-területről illetve a körül, durva kisugárzás érezhető,én speciel égetőnek és erősen élősködőnek érzékeltem.Amikor abba hagytam a klinikai munkám és könyvelő lettem- hiába nem akartam betegekkel foglalkozni, akkor is érzékelte a lelkem energetikailag a kisugárzásából ha valaki beteg volt.


Vagy is megállt az íróasztalom mellett és szinte égetett és lehúzta az erőt a hozzá közelálló karomról- szinte fájt. -- elküldtem kivizsgálásra -- aztán műtötték rákos daganattal.


Egyet viszont tudni kell a férfiaknak erős test-kisugárzásuk van főleg pozitív töltés-- ez adja az erejüket.

A nőknek inkább negatív töltés kisugárzásuk van ez adja a több szeretet hajlamot, az utódokról a gyengébbekről való gondoskodó természetet.


A gyermeki kisugárzás egyforma a fiuk és lányok között, és energetikailag sokkal gyorsabb a keringés. A pubertás kortól kezdve kezd megváltozni és különbözni a két nem energetikailag. Ez a fejlődési szakasz a legveszélyesebb nemi indentitás szempontjából, mivel nem egyforma idő alatt fejeződik be ez a külön válás. Van akinél nagyon hamar, van akinél csak akkor fejeződik be, amikor megáll a testnövekedés is.


S mivel egyre korábban élik a fiatalok a nemi életet igen nagy a veszélye annak, hogy elkallódnak nemileg, befolyásolhatok, mert még nincs megállapodva a nemi érésük energetikailag.


Tehát nagy tévedés az, hogy annyi meleg születik, nem csak túl korán kezdte fiatalon a nemi életet amikor a teste a hormonjai azt se tudták minek született nőnek vagy férfinek.


Amikor gyermeket érzékeltem olyan volt a lelkük energetikai kisugárzása, mint valami finom muszlin szál, lágy finom, gyenge és gyors.


A női test - már erősebb, összetartóbb de megmaradt finom selyemszerű érzetűnek. Ha ettől eltért akkor már keresni kellett mitől?


A férfi erős,égető sprőd test - kisugárzású.Ha ennél gyengébb, akkor beteg.


A született homo olyan, mint egy női kisugárzás, lágy, különösen a transzvesztiták

2012. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon rosszul tetted fel a kérdést kérdező - mert másképp is értelmezhető.


Pozitív, vagy negatív gondolkodásra. az viszont a gondolatnak az érzelmi töltéseit jelenti.


Ha valaki teszem-azt pozitív gondolkodású akkor a kisugárzása is pozitív, kellemes sugárzású a környezete felé.


Ha valaki negatív érzelmekkel telített akkor a környezetére is ilyen hatással van sajnos-- depresszív, szkeptikus, agresszív, vagy épp tök közömbös mindennel szemben. az ilyen típusú emberek kisugárzása ártóan hat a környezetére. Anélkül hogy tudnánk, vagy beszélne róla az ilyen ember a gondolatainak színezete sajnos kivetül a környezetére idegesítőn.


Ehhez tudni kell, hogy a gondolatunk nem az agyban keletkezik hanem a lélek mágneses feszültségein hullámain és ott keringenek állandóan ha akarjuk ha nem akarjuk. az agy csak memória és vezérlő egysége a testnek. DE a legfőbb irányító maga a gondolat, vagy is a lélek energia szálaknak összessége.


-- Igy válhat valaki egészségessé, -vagy gyógyíthatja önmagát-, a gondolatnak köszönhetően, vagy válhat beteggé - először pszichésen, majd rögzül és kialakul a tényleges betegség.

2012. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!