Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal fogyni de hogyan?

Agykontrollal fogyni de hogyan?

Figyelt kérdés
Ha valakinek vannak tapasztalatai kérem ossza meg velem
2012. aug. 2. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyni csak kemény edzéssel és diétával lehet. Csak nem kell feladni és menni fog, míg az általad leírt módszerrel egyáltalán nem.
2012. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:
De el vagyunk kényelmesedve... Én hiszek az agykontroll erejében, de olyanról hogy fogyni lehetne vele még életemben nem hallottam. Az agykontrollnak annyi a lényege hogy hatással tudsz lenni a környezetedre, be tudsz vonzani dolgokat. Persze, a saját testedre is hatással lehetsz de sok évig kell tanulni hogy igazán hatásos legyen és nem éppen fogyózásra találták ki. (Persze ha van hozzá érzéked. Ha nincs akkor eleve felejtős)
2012. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agykontroll nem fogja leszívni a zsírod... igen tudom, nagyon kényelmes lenne, mindenkinek ez az álma :) de sajnos edzés és megfelelő táplálkozás nélkül nem fog menni. Esetleg használhatod az agykontrollt, hogy legyen kitartásod végigcsinálni.
2012. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XDDDD ennyire ne nézzetek hülyének pls :D tudom, hogy a diéta és a torna elengedhetetlen :D igazából lehet rosszul tettem fel a kérdést...a lényeg, hogy én elkezdem a diétát és a tornát is de nem tudom hónapokig csinálni és ezért gondoltam, hogy az agykontroll segít
2012. aug. 2. 23:20
 5/6 anonim válasza:
az agykon-troll mindig bevált
2012. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
agykontroll helyett ajánlok mást. a plusz súlynak vannak lelki okai, ha ezek megoldatlanok maradnak, a súlytöbblet vissza fog jönni. mivel az evés kimondottan orális terület, ezért korai anya gyerek problémára utalhat. aztán van bánat zsír, amit a vigasztaló evés miatt szerzünk és van stresszes evés. kevesen tudják hogy pl a fehér cukor függést okoz. van olyan evés, aminek a hátterében az éhezéstől való félelem van, ami előző életből ered. több ok van általában egyszerre, érdemes megtalálni és kioldani ezeket.
2012. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!