Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Homoszexualitás, pedofília,...

Homoszexualitás, pedofília, leszbikusság helyett heteroszexualitás-agykontrollal?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezné: nem,nem a saját nememhez vonzódok. :D Egyszerűen csak kiváncsi vagyok, hogy szerintetek lehetséges-e. Mivel az agyunk "dönti el", hogy kit tartunk vonzónak, és ugye az agyra tudunk hatni, szerintem igen.


Ti mit gondoltok?

Akik nem hisznek az agykontrollban, vagy csak baromságot lennének képesek írni, kíméljenek, a többiek véleményére kiváncsi vagyok :)



2012. aug. 4. 10:59
1 2 3 4
 1/31 sippara ***** válasza:
100%
Agykontrollal homoszexuálissá tudnál válni?
2012. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

szia

- szerintem lehetséges bármi lehetséges csak higgy benne

- én a magasságomat növeltem meg 5cm-el az utóbbi fél évben

és más gondjaimon is segített


- örülök , hogy így gondolkodol , hogy változni akarsz, ( bárcsak mindenki , így gondolkodna )

SOK SIKERT KÍVÁNOK :)

2012. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ezek a nem megfelelö irányba történö nevelés negatív következményei. A tudatban létrejövô hiba!Szerintem ez visszaforditható,mivel a tudatunkra tudunk hatni!
2012. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
elsőnek üzenem , hogy lehetséges ez is ha pl. valaki nagyon sikertelen a lányoknál , vagy ha börtönbe van...stb. stb.
2012. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%

A fent leírt három állapot, mind valamilyen lelki, vagy pszichológiai, behatás miatt jön létre.

Abban van csak szerepe a géneknek, hogy bizonyos behatásokra ki hogyan reagál.

Így a dolog a sorson is múlik, hogy valaki aberrált lesz e vagy sem.

Ez az egész hasonló a rák kialakulásának esélyeihez.

Senki sem születik homokosnak, leszbikusnak, vagy pedoilnak.

Kell hozzá egy hajlam, és egy lökés valamilyen formában az élettől, de még akkor sem biztos, hogy kialakul.


Van olyan helyzet is amikor valaki egy körforgásba kerül be...


Éri egy trauma (akármiylen, pl megalázza egy hőn szeretett lány tizenévesen) amit feldolgoz valamilyen módon például homoszexuálsi aktussal, vagy vonzódással.


Ez az egész valamiylen szinten újabb traumát okoz neki vagy a jelenben, vagy a jövőben, amit aztán újra ezzel dolgoz fel...


Ez az egész folyamat nagyon ritkán működik tudatosan, az ember egyszerűen csak csinálja, mert azt hiszi, ezzel segít magán.

Az evést sem kell megtanítani senkinek sem ha érzi, hogy éhes, és még véletlenül sem a seggébe kezdi tuszkolni a kaját, hanem a szájába.

2012. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
93%

komolyan sírok..


kérdező: senki nem kérdezte, meleg vagy e, mégis az első mondatod már "védekezés". ebből az tűnik, hogy valami nálad nincs rendben.. nem vagy biztos magadban, miért gondolod, hogy meg kéne magad védened? hisz senki nem támad.

egyébként meg a pedofilok túlnyomó része heteroszexuális.


4.es: akinek nincs sikere a lányoknál, az nem homoszexuális, egy homo nem a láynoknál próbálkozik. logika rulez. a börtönben sem azért szexelnek egymással a rabok, mert melegek és szerelmesek egymásba, hanem mert nincs ott nő.


nőjjetek fel.

2012. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
2012. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
1%
Megoldható. Először fel kell ismerni hogy ez probléma, betegség, utána pedig eléggé el kell sajátítani az agykontrollt az illetőnek, és utána meg tudja magát gyógyítani az aberrációból.
2012. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Megoldható, rejtelmesnek sikerült!
2012. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%
Atka e vagy.
2012. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!