Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges dolog, ha egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog, ha egy 29 éves férfi 13-16, max.18 éves lányoknál próbálkozik? Internetes oldalakon, diszkóban. Ha egy 13 évessel kikezd, az nem pedofilia?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
de
2012. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

De.

Én is mindig pedofil akartam lenni, csal a lányoknál ezt nem veszik komolyan, meg én is épp h elmúltam 18 :(

2012. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem egészséges! És igen, ha kikezd egy 13 évessel, az már pedofília!
2012. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

14 év alatt büntetendő.

14 év és 1 napos az már szabad akaratából bárkivel szexelhet. (Akár tíz 50 éves pasival is egyszerre.)

Mi a normális? Kinek mit mond az erkölcse. A jog azt mondja, hogy 14 felett szabad a szex.

2012. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem még a 16-17 sem egészséges, nem hogy a 13. Igazából a 18 is nagyon határeset, mert oké, papírforma szerint nagykorú de még akkoris egy tizenéves tinilány, a férfi pedig maholnap 30.. De lehet hogy nekem régimódi a felfogásom.
2012. aug. 3. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem pedofília ez, a 13 éves lányok a már úgy néznek ki, hogy egy egészséges férfinak biztos, hogy feláll a farka tőle.


Viszont, ha már 7 éves lapos, alaktalan lányokra is gerjedsz, akkor bizony pedofil vagy.


Amúgy meg ez két irányú dolog, sok-sok 14-16 éves lány tapad 20-30 éves pasikra. Nem olyan ártatlanok ők már, mint sokan akarják azt elhitetni velünk és bemocskolni a "gonosz" felnőtt fiúkat.

2012. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én i így tudom, hogy 14 alatt büntetik a szexet, de ismerőseim szerint 18 év alattival sem lehet szexuális kapcsolatba lépni, csak szülői engedéllyel. Amit manapság melyik tini kér? Vagyis a 18 alatti vagy a szülő akár fel is jelentheti azt a felnőttet, aki a fiatalkorú kislánnyal szexelt. Nos, nem tudom, melyik verzió igaz.
2012. aug. 3. 13:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz.. más az értékrendük.. Az én időmben ilyen nem volt, pedig nem vagyok öreg. De 13-14 évesen nem izgultunk 30 évesekre! Nem is voltak ennyire kihívóan öltözködve, sminkelve a lányok... Hiába is próbálkozna szép szavakkal egy férfi, ha a lányban lenne tartás, nem menne bele semmibe egy ilyen korú emberrel. Szóval tény, hogy oda-vissza játék ez.
2012. aug. 3. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Lófaxt szülői engedély! Jóhogy nem már írásos papír anyucitól, hogy engedem, hogy a lányom szopjon, de dungi még nem dughat. Ugyan már! Nem kell semmi papír vagy engedély.

14 év felett azzal szexel akivel csak akar. Lehet az pasi vagy nő, lehet egy vagy több ember is egyszerre.

Az a lényeg, hogy 14 felett legyen (és az is akivel szexel) illetve 14 és 18 között nem lehet róla kép vagy videó felvételt készíteni (még akkor sem ha megengedi vagy ha csak otthoni használatra lesz). 18 évest már fel lehet venni. Ez a jog.

Erkölcs meg mindenkinek a normája szerint.

[link]

2012. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem még a 18 is eléggé pedofília gyanús..kell neki a friss hús, ahhoz meg túl hülye és éretlen, hogy a saját korosztályában próbálkozzon. Kb ennyi
2012. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!