Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, aki végzett...

Van itt olyan, aki végzett agykontroll tanfolyamot és szívesen beszélgetne róla?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 19:17
 1/10 Loller ***** válasza:
mire lennél kíváncsi ezzel kapcsolatban? - amúgy igen végeztem.
2012. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát elég sok mindenre:) Neked bejött?
2012. aug. 7. 20:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint van sikerélményed?
2012. aug. 7. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
azok nekem is írhatnának :))
2012. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

aha volt pár dolog azóta, főleg a tanfolyamon amire csak úgy néztem:O(4 éve végeztem el, de kb 3-4 hónapja fogott meg igazán a téma)

itthon is voltak sikereim,gondolataim erejével 1x sikerült végrehajtani egy papír psi kereket mozgatni(jól megvizsgáltam hogy tényleg az volt, és minden jel arra mutatott hogy ez telekinézis) , aztán királynak éreztem magam, és utána márannyira nem is izgatott, bebizonyítotam magamnak, hogy létezik, és ennyi örültem a fejemnek, feladtam a gyakorlását éppen ezért


de ennek ellenére, hogy mindezek a dolgok nagyon jók és hihetetlenül hangzanak elsőre, én most egy teljesen átlagos kihívás előtt állok, hogy egészségügyileg rendbe hozzam magam(először fejben kell rendbe lenni, aztán kívül is), vannak kisebb nagyobb idegesítő betegségeim amik zavarnak néha + plusz kevés barát, semmi haveri kör teljesen lehangol, ezen is dolgozom, hogy jobb legyen


és amit Domján Laci mondott a tanfolyamon a bűvös 3 szó, nagyon fontos:hit,vágyakozás,elvárás

én még hozzávenném a kitartást is és így komplett, ugyanis rengeteg kitartás kell hozzá, és mikor egy rakat ember csak legyint a dologra, akkor nem azt mondod te is, hogy baromság, hanem azon dolgozol, hogy a minden eszközzel segítsd az életed


szóval én abszolút nem bántam meg, sok dolgot másképp látnék ha nem végeztem volna el(negatív értelemben)


jah és ne gondold, azt hogy az agykontrollal bármit meglehet tenni, ez is nagyon fontos, ugyanis egy kezdő ahogy lelkesedni tud eleinte, olyan gyorsan is veszti el a kedvét a dologhoz

remélem ért valami a szövegem:)

2012. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, érdekes volt olvasni:)

Egyébként az a fura, hogy mióta én is próbálkozok, egyre különösebb dolgok történnek velem(apróságok).

A lelkesedésem egyelőre nem csappant, úgyhogy próbálkozok tovább és egyre többet olvasok is róla. Nem hittem azt, hogy "bármit" meg lehet tenni, viszont mióta elolvastam a Silva-féle könyvet, egy kicsit talán másképp látom a világot, úgyhogy már megérte.

Mégegyszer köszönöm a válaszodat és sok sikert a továbbiakhoz!:D

2012. aug. 10. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó oldalra tévedtem!

Az 5-höz fordulnák. A leírásod alapján, úgy gondolom egy váltás előtt vagy. Valóban úgy zajlanak le a "dolgok" ahogyan írod, ez így természetes, Így kell nekik lenni.

A fejlődés folyamán a barátokat, a helyzeteket "kinőjük". Az a téma amivel ők foglalkoznak, már érdektelen. Következik a "magány" időszaka. A magányt is másképp kell megélni,felfogni, pozitívan. Itt az idő az eddig tanultak feldolgozására, átgondolásra, összegzésre, váltásra. Valószínűleg, úgy fog lezajlani, hogy magasabb, előzőekre épülő tanulási forrás felé fogsz fordulni, röviden más fog érdekelni. Türelem, meg fog "jönni".

Amit más kép csinálnék: "vágyakozás" - folyamatot fogalmazol meg. Hiszem, vágyom, elvárom - jelen időbe, kijelentés. Nagy jelentősége van a szavaknak, fogalmazásnak. Például:a lezáró mondatot -és ez így van- kb 100 féle képen tudtam elmondani, amikorra már belül is rezgett, és az az érzésem volt, hogy masképp nem is lehet!

A programnál használok "felhatalmazó" imát. Az az értelme, hogyha tudatlanul az egységet bontanám meg, akkor ne működjön. Az is jobb,ha nem működik, mint esetleg bele nyulok a k....ba. Így nyugodtan lehet bármit programozni. Fel a fejjel, én már több "váltást" megéltem

/ a 90-es évek elején kezdtem az Ak val.../

2012. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örülök, hogy élvezhető volt:D ,én is a könyvel kezdtem, köszönöm és sok sikert neked is!
2012. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hivatkoztatok az AK könyvre.


Az pontosan melyik?

Köszi előre is! :)

2012. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez az: [link]
2012. aug. 14. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!