Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudok lemenni...

Miért nem tudok lemenni alfába? Úgy 1 hónapja próbálkozok de sikertelenül.

Figyelt kérdés
Utána néztem a témának alaposan, mindenhogy próbáltam már, de még nem jött össze. A figyelmem néha elkalandozik de csak kis időre és egyre ritkábban, úgyhogy ez már nem is nagy probléma; de viszont akármikor el akarok képzelni valamit, az homályos és színtelen.Tudtok segíteni?

2012. aug. 14. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az agykontrollos cucc csak egyike az ezerféle önhipnózisos, meditáció szerű cuccnak. Én annyit javaslok, hogy ne próbálj meg elképzelni semmit csak számolgass 1-től 10-ig, miközben nem gondolsz másra.
2012. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miből veszem észre ha elértem?
2012. aug. 14. 13:39
 3/8 Antimod ***** válasza:

Üresítsd ki a fejedet, és "told félre" a betörő gondolatokat. Ezt meg lehet csinálni, hogy nem gondolod végig azt, ami eszedbe jut. Mondd azt az agyadnak, hogy most szabadságra mehet, nem kell gondolkoznia.

Emellett ami nekem segít, a légzés mélyítése és lassítása, így ki- és belégzéskor érzem először azt, hogy kellemes állapotba kerülök. Szerintem a legjobb, ha nem érzed a tested körvonalait, hanem olyan, mintha lebegnél egy kicsit, de a vizualizáció nekem sem megy még.

2012. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


4183 Kaba, Rákóczi Ferenc út 122

2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :D
2012. aug. 14. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a "profik" sem tudnak lemenni alfába, csak azt hiszik hogy ott vannak. Valójában 99.9%-uk normál ébrenléti állapotban van. Módosult tudatállapotba nem lehet csak úgy simán eljutni. Még az egykori sámánok is drogoztak mint állat, és oxigénhiányos állapotot idéztek elő hozzá...
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudsz. mindenki tud és minnél többet gyakorolsz annál jobban megy :)
2012. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Antimod ***** válasza:

"Módosult tudatállapotba nem lehet csak úgy simán eljutni."


Csak éppen minden elalvás előtt és után ott vagy. Oxigénhiányos állapot nélkül. (Elég egészségtelen lenne egy ilyen minden alkalommal.)

Amúgy az alfa szerintem nem "módosult tudatállapot", hanem teljesen normális, csak nem ébrenléti.

2012. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!