Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Származhat abból bajom, ha...

Származhat abból bajom, ha egyedül próbálkozok meg az agykontrollal?

Figyelt kérdés

Letöltöttem könyvet, és szeretném elolvasni, kipróbálni. De azt olvastam sok helyen, hogy veszélyes egyedül lemenni alfa állapotba, lehet nem is tudok visszajönni, megbolondulok stb... :S Ez tényleg igaz? Mert ha igen, akkor ki nem próbálom..

köszi a válaszokat előre is :)


2011. febr. 27. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. :) A saját gondolataidba nehéz lenne másokat belevonni. Alfába, kb. 4 év mindennapos gyakorlat után tudtam lemenni, szóval emiatt még korai aggódni. :)
2011. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én szeretnék gyorsabban tanulni, meg hogy jobb legyen a memóriám. De nem értem ezt az egészet, le kell menni alfába és ott befolyásolni a tudatunkat, eldönteni, hogy na én most jobban fogok tanulni?! Még nem kezdtem el olvasni, de ez egy nagy kérdés most :)
2011. febr. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyedül kockázatos.

Túl nagy bajod nem lesz belőle - max. annyi, hogy soha többé nem fog sikerülni.

2011. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, sokadszor: olyan nincs, hogy valaki soha többé nem tud lemenni alfába, mert alapból naponta legalább kétszer alfában vagy (elalvás és ébredés előtt). Meg mindig, amikor úgymond kikapcsolódsz. Szóval mindenki le tud menni alfába. És ha próbálkozol, ne parázz azon, hogy jaj vajon már alfában vagyok-e, mert akkor nem fogsz ellazulni. :) Domján Gábor szerint hidd el, hogy alfában vagy, és akkor ott is leszel, és a legfontosabb, hogy jól érezd magad. :)
2011. febr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló tökéletesen elmondta.

Én is mindig eldöntöm,hogy mostpedig alfában vagyok,elmondom,hogy most egy jobb,mélyebb tudatszinten vagyok,és csinálom.Az alfa-szintet sokan túlmisztifikálják.

Én 99%-ban belealszom,de ettől csak még jobban sikerül a dolog!

2011. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

alfából könnyű visszajönni :D számolj 1-től 5-ig.

-most elszámolok egytől ötig és mire az öthöz érek éber és egészséges leszek, jobban érzem magam, mint ezelőtt

-kettőnél megpihensz

-három: mire öthöz érek éber leszek és jobban fogom magamat érezni mint ezelőtt

-négy: megpihensz

-öt: éber vagyok és egészséges jobban érzem magam mint ezelőtt :D

-és amikor kinyitod a szemed megerősíted: most már nyitva van a szemem éber vagyok és egészséges!

2011. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!