Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem feltétlen ebbe a témába...

Nem feltétlen ebbe a témába tartozik, de két kérdéses! Mennyire lehet káros ez (lent)? És hogyan lehetséges (lent)?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm szeret a mágiával, ezotériával foglalkozni. Szerintem van tehetsége hozzá, mert a közelében mindenki olyan nyugodt és most éppen a párja múltbéli elfojtott fájdalmaival foglalkozik, ő is (barátnőm) elég törékeny és sosem beszél a fájdalmairól, mennyire lehet káros, hogy mások problémájával foglalkozik, bevonza az életébe? Ill. olvastam valahol hogy mindenkiben benne van ez a mágikus erő' a látás, nem lát sűrűn extra dolgot, de volt már rá példa, ő furcsa, vagy más energiákat szokott érezni, ez nem tudom mit jelent, de úgy hallottam hogy a harmadik szem felnyitásával, agykonrollal lehet megtenni, erről mesélnétek nekem hogy hogy is működik, mert szeretném ha a barátnőm is érvényesülni tudna így is és nem csak abban hogy mások fájdalmait gyógyítja még a múltba nyúlóan is?!!
2012. szept. 16. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzon mások problémáival, mert az agykontrollal bevonzza a sok negatív energiát, ami megárt a harmadik szemnek és így elveszíti a mágikus képességét. Ne csinálja!

Mihály jósnő

2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, és hogy tudná kinyitni teljesen a harmadik szemét és ezt a mágikus erőt látsát vagy nem tudom mit megcsinálni? elnézést hogyi ylen tudatlan vagyok, csak ez nem az én terültem
2012. szept. 16. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
az agykontroll nem vonzza be a negatív energiát de mindegy..
2012. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mások problémájával való foglalkozásnak semmi köze semmilyen energia-izébizéhez.Egyszerűen csak túl sok lesz így az életében a stressz mert nem lazul el nem tud relaxálni,ahelyett is mások gondjaival van elfoglalva,ez az oka annak,ha nem tud érvényesülni.A megoldás egyszerű:ne ártsa bele magát mások problémáiba jobban,mint amennyire kell.Pihenjen,szórakozzon helyette és máris minden meg van oldva(megjegyezném hogy elég fura hobbi mások problémáinak megoldása).
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as, dehogynem. Ne szólj bele olyanba, amihez nem értesz, mert a kérdező szerintem szakértők véleményére kíváncsi. Van egy valamit valamiért elv, ami minden okkult tudományra igaz. Csak úgy nyerhetsz valamit, ha adsz is valamit, de ha nem adsz semmit, akkor a negatív energiák átáramlanak és ilyen az agykontroll is.
2012. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából nem akárkinek jött ment emberek problémáival foglakozik, hanem olyanokéval, akiket ismer és közel enged magához, én nem tartozom ezek közé, de a párja több, mint 5 éve tartja magában a problémákat, ma beszélt vele a barátnőm, főképp semmit sem mondott, csak mindenféle hasonlatot, meg lényegtelen kérdéseket tett fel pl.: "Milyen színű haja volt?" ugyan is a fiú nem bírja elengedni a nagymamáját, mert nagyon közel állt hozzá.
2012. szept. 16. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
5.néz utána jobban kvára nem vonz be negatívot.
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Persze,lehet segíteni másokon,ezzel minden rendben,de nem szabad hogy addig fajuljon hogy a saját egészségedet teszed tönkre vele.Ha már lelki szemetesláda vagy az nem jó.Egy bizonyos fokig szabad csak mások gondjaival foglalkozni de ha nem meg,szakértőre van szükség.

2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából sosem veszi magára csak ő is egy kicsit fájdalommal élő.
2012. szept. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!