Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Domján László tanfolyama...

Domján László tanfolyama hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Van napirend? Kell valamit vinni? Reggeltől estig tart?

#DomjánLaci
2012. szept. 21. 16:02
 1/3 anonim válasza:
agykontrollra gondolsz? fúúú én már régen voltam de nagyon jó volt. Csak tényleg elég hosszú hiába vannak szünetek. De érdekes szóval szerintem megéri. Kaját azt vihetsz de tuti lesz büfé ahol tudsz venni. És estig tart de azt nem tudom mikor kezdődik. Hát miért nem nézed meg a hivatalos oldalon? Tuti le van írva. Ne legyél már ennyire lusta.
2012. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve voltam. Akkor még úgy zajlott, hogy reggel 8kor kezdődött és azt hiszem, hogy este 5-6 óráig tartott. ( 2 hétvégén).

Nekünk a büfé kicsit drága volt, így érdemes vinni 5-6 szendvicset, 1-2 liter teát, folyadékot és vmi rágcsát.

Kényelmes ruhába kell menni, ne egy szűk fariba mert akkor nem tudsz majd ellazulni a relaxációnál. És esetleg még azzal is számolni kell, hogy ilyenkor még nem fűtenek sehol és hűvös lehet, így öltözz rétegesebben. (póló, pulcsi és esetleg vmi amit a derekad köré tudsz tekerni ha fáznál.

2012. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. szept. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!