Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elkezdeném az agykontrollt,...

Elkezdeném az agykontrollt, de nem sok dolgot tudok róla. Hogyan lássak neki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az előbb tanultam fekve ne végezd a gyakorlatokat mert elalszol úgy mint én...:D
2012. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
menj el tanfolyamra.
2012. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézegess youtube videókat. Nemrég fent volt az alapgyakorlat is.

http://www.youtube.com/watch?v=89tC6caN_Kk

2012. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sl zoli ***** válasza:

Látom Alexandra már is milyen profi vagy! :)

Igen, célszerű ülve végezni a gyakorlatokat, lábak, kezek ne legyenek keresztben.

Ugyan nem agykontrollos szigorúan, de ugyanúgy meditációs anyag. Nekem ez jött be legjobban, lehet szemezgetni Gyurkó Zsolt előadásaiból, meditációiból:

[link]

2012. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sl zoli ***** válasza:
100%

Ki fogja nézni a világ?

Erről mindig egy kedves történet jut eszembe a csordaszellemről.

7 milliárd birka megy egy irányba. Elől egy fullosabb agyú megkérdezi.

-Te! Te tudod, hogy hová megyünk?

-Nem én! Hátul biztos tudják, hisz ők tolnak!

Aztán hátul is van egy ilyen eszesebb:

-Te% Te tudod, hogy hová megyünk?

-Nem én! Elől biztos tudják, hisz ők vezetnek minket!


Na ez a világ mai állása, és ezt igyekszenek belenevelni minden emberbe. Hogy egy tudattalan birka legyen, aki arra megy, amerre a többiek.

Ha birka helyett gondolkodó oroszlán akarsz lenni, akkor merj különbözni az embertársaidtól. Ha a barátaid lemorzsolódnak, ne törődj velük. Akkor ők már nem azt az embert szeretik, aki te vagy. Majd jönnek olyan barátok, akik valóban azt szeretik, akivé lettél.

2012. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na akkor most meditáció meg az agykontroll az kicsit eltérő de lényegében más és gyurkó zsolt meditációi ismerem sőt rengeteg gyakorlatot sikerült elsajátitanom! De közel 1,5-éves kihagyás után gondoltam ujra bele kezdek! De most kicsit máskép szeretnék elérni eredményt!
2012. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézz utána [link]

Teljesen működik. Sok a tévhit erről, mint azt az itt fennt lévő válaszólok írják, ezért kell elmenni, és saját szemeddel megnézni, hogy milyen.

Nem kell elhinned, tapasztald meg.

2012. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Agykontroll? Agymosás? Egy jó tanárt válassz. Én nem megyek "ilyenekre".
2012. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sl zoli ***** válasza:

8-as: Ha valóban tisztában lennél vele, hogy mi az agykontroll, nem írnál hülyeségeket.

Az agykontroll technikái segítségével saját agyad képességeit tanulhatod meg sokkal hatásosabban kihasználni, mint azt az átlag ember teszi.

Agymosottnak én pl. azt a személyt nevezem, aki valamiről nem tud szinte semmit, csak valami felületes információja, tévképzete van a dologról, és ezután egyből minden ezzel kapcsolatos dolgot és embert lenéz. Sikerült tükröt mutatnom? Megpróbáltad valaha az agykontrollt. Mondj 2 agykontroll technikát. Ha meg nem megy, akkor szerintem írjál olyan kérdésekre választ, amiben otthon vagy. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen is.

2012. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hello ! 5 4 3 2 1


Alváskontroll,

Kézlevitáció


1995-ben végeztem, és 2x ismétlőt a Dr Domján Klánban


Egyre jobban !!

2012. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!