Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt tudnám otthon...

Az agykontrollt tudnám otthon egyedül is csinálni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell? Tapasztalatlan vagyok! Segítsetek kérlek!


Köszönöm szépen!


2012. márc. 26. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

sehol se működik:)

max bemesélhetsz magadnak dolgokat és ráfoghatod hogy annak köszönheted, de ez csak önámítás

2012. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tudod! Ne hallgass az elsőre... szerintem tapsolja meg magát tanácsot kért nem demotiválást. Attól mert te gy..ér vagy hozzá nem biztos, hogy nem segít... Isten se létezik mégis hisznek benne és ők is akkor csak ráfogják?!

Na ennyit róla.... Szóval persze csinálhatod. Hogyan kell az ide hosszú lenne.

[link]

olvasd el majd keress rá a silva féle agykontrollra :) google-ban

2012. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5%
oké potter, te mit értél el vele?
2012. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tanfolyam után is egyedül kell csinálnod otthon, és kitartóan gyakorolni, különben nem sokat ér.
2012. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanfolyamon nem voltam én vok a 2. egyedül kezdtem. Mit értem el vele több pénzt pedig tudásom nem volt az adott dologhoz.. Elkezdtem pénzt találni az utcán. Sokat keresek van megtakarításom van vagyonom hetek alatt... Mivel a gondolatok befolyásolják a tetteinket a pozitívak pozitívan hatnak az életünkre és ezeket is vonzod.

23 éves vagyok és vezető egy cégnél technikusival Beosztottjaim vannak egy egész üzem. Én képviselem a céget bárhol az országban.

És úgy hívtak fel hogy le se volt adva az önéletrajzom csak megcsörrent a telefonom és kész!

Azóta merek álmodni és merem a jövőmet elképzelni mert úgy lesz.... és tehetek érte az agykontroll erre jó a pozitív bevonzása utána meg azt kedzdesz vele amit akarsz. mire használod stb... Te is agykontrollozol amikor elalszol előtte alfába vagy és gondolkozol elképzelsz magadnak egy szebb világot az is agykontroll... szóval bocsi Hermióne de a sárvérű életedben te is ugyanazt csinálod mint egy agykontrolos ;)

2012. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

mese-mese

csak úgy felhívtak találomra és munkát ajánlottak. na persze:D

2012. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. :D ha hiszed ha nem meg adom privátba a telszámom felhívsz megadom az igazgató számát és ő elmesélheti ... ha tetszik ha nem... így volt :DDD az hogy mint gondolsz az teljesen más.. és kevésbé is érdekel.. attól, hogy neked nem így alakultak a dolgaid nem biztos, hogy másnak nem lehet jobb... de egyébként így volt. A cég eléggé privát szférás tehát én nem adtam le önéletrajzot csak gondolom felhívták a sulit, hogy kik végeztek és felhívtak engem is, hogy mit szólnék hozzá mint pályakezdő. Tehát tudták, hogy az vagyok. Mivel a megyében össz 1 osztály vegyész volt 14 fővel az én osztályom így gondolom esély is volt rá, hogy felhívnak. Ennyi
2012. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

akkora kamu.

elképzelem, ahogy kiírnak egy álláshirdetést és a főnök megkéri az asszisztensét, hogy üsse már be ennek az ismeretlennek a számát:D

2012. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
de még ha így is van, akkor pont az előbb írtad le hogy nagy esély volt rá, az említett okok miatt(bár ez a valóságban kevés)
2012. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem volt meghirdetve az állás.... még mindig nem érted mivel itt a megyébe 14db vegyész volt abban az évben mindenkit megkerestek gondolom de én elválaltam a 9 srác közül... mert utána jöttek az iskolámból is tanár diák sereg és azoknak is lesz munkája megyén belül mert hiány szakma a vegyész... attól, hogy te érettségivel vagy szakmával nincs olyan jó dolgod mint egyeseknek az a te bajod... hátha egyszer neked is összejön az élet... kívánom neked... meg több hitet és bizalmat más ember iránt így számomra egy senki vagy :D ha elhiszed ha nem :D nekem megvan ez a munkám :P egyébként nincs aszinsztense csak egy könyvelő meg a felesége a humán osztályon. nevess csak én így élek remélem boldoggá tettelek ;)
2012. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!