Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok, hogyan...

Agykontrollosok, hogyan voltatok képesek kezelni ezt a tényt, hogy ilyen sok mindenre képes az emberi lélek a testével?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el az agykontrollt, itthon, hanganyag alapján. Hozzáteszem, hogy eddig meglehetősen racionálisan gondolkodtam, két lábbal a földön járva szemléltem, elemeztem az eseményeket. De most, hogy elkezdtem, és látva, hogy ez mind lehetséges egy mély lelki megrázkódás ért, hogy ez a hihetetlen dolog belőlem árad. És ez inkább negatív tapasztalat, hogy csak a lelkem mennyi dologra képes...Túl nagynak érzem ezt az erőt, amit a sors a kezembe/kezünkbe adott. Ti hogy kezeltétek ezt? Hogy fogadtátok el mindennek a létezését? Nektek is sok idő kellett míg megtudtátok emészteni ezt az agykontrollozást?18F

2012. okt. 17. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Teleportáltam magamnak egy sört Belgiumból, és koccintottam rá.
2012. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Én gyerekkorom óta tudtam, hogy ekkora erő van az emberben, ebbe szoktam bele(a szüleim azért kezdték az agykontrollt, mert nem akartam megfoganni), ezért nekem nem furcsa. Nem úgy tekintek rá, mint valami félelmetes dologra, hanem mint egy olyan lehetőség, ami segíthet a mindennapjaimban. Ne félj tőle, sok sikert.
2012. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, milyen tapasztalatokra? Én sajnos nagy dolgokat nem tapasztaltam.
2012. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Oh, God, why?
2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%
Az agykontroll egy nagy szemfényvesztés ! Puszta pszichológia. Bemagyaráztatják az emberrel, hogy mekkora ász, érezd magad happynek mert akkor bevonzza a szerencsét, aztán hogy voltál me ? Hát happy :D.
2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

"Az agykontroll egy nagy szemfényvesztés ! Puszta pszichológia. Bemagyaráztatják az emberrel, hogy mekkora ász, érezd magad happynek mert akkor bevonzza a szerencsét, aztán hogy voltál me ? Hát happy :D."


- Bocs, de egy rakás ellentmondás. Ha cél a bodogság, miért szemfényvesztés, ha egy ártalamtlan módszerrel elérjük azt?

2012. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
semmire nem fogsz menni azzal a sok mindenre képességgel, ha nem gyakorlod. mert azok a képességek csak úgy fognak felébredni. amúgy, nekem is vannak tapasztalataim, nekem se nagyon, de vannak. tanulásra, munkakeresésre, ilyesmire használom. ja, még egy, hogy egy bizony illető újra felkeressen, és olyankor, amikor nekem is jó...ez még nem jött össze, de gyakorlok.
2012. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

"Bocs, de egy rakás ellentmondás. Ha cél a bodogság, miért szemfényvesztés, ha egy ártalamtlan módszerrel elérjük azt?"


Ártalmatlan de egy rakás pénzt lehúznak rólad. Úgy hogy a pozitív gondolkodást adják el pénzért, agykontroll álnéven.

Dolgokat nem lehet bevonzani, ez egy agyf@sz.


Én is írok egy könyvet, ami arról szól hogy aki okos, az sikeres lesz, aztán én is gazdag leszek.

2012. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én megicsnáltam egy tanfolyamot, de 1. nem került több pénzbe, mint pl. egy tánctanfolyam 2. de volt olyan hasznos 3. bevonzás nevű marhaságról nem hallottam ebben a kontextusban. Valószínűleg agykontroll és agykontroll között van különbség.
2012. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

Nem ellentmondás ! Magyarázd be magadnak hogy boldog vagy és mosolyogj akkor is ha szívsz egyfolytában, mert az bevonzza a szerencsét :LOL.


Majd a végén nézd meg mennyit vigyorogtál aznap ? Sokat mert magamra erőltettem. Na, erről van szó, akkor jó az agykontroll mert Happí voltál aznap.


Ilyen szintű az egész.

2012. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!