Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lélek mint...

Homo ludensz kérdése:

Szerintetek a Lélek mint létező hol székel az emberi testben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az agyban. De nem kizárt, hogy mindenütt.
2011. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kris.king ***** válasza:
100%
A popóban.
2011. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szívünkben.
2011. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mindenütt, már ha egyáltalán van térbeli kiterjedése.

Nem véletlenül mondják, hogy ha levágják egy testrészét valakinek, a lelke egy darabját is elveszti.


(Bár maga a kérdés is kicsit ellentmondásos.)

2011. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
No ezt jól megválaszoltuk, fönt, lent, középen, mindenütt, talán ez utóbbi lesz az igazság. :-))))
2011. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha az ember kiegyensúlyozott, és lelkileg rendben van, akkor szerintem az egész testben "elnyújtózik".

Lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani, de gondoljatok bele. Ha nagyon szomorúnak, vagy elkeseredettnek érezzük magunkat, üres lesz a szívünk, a gyomrunk, csak tátong valami űr, és hihetetlen fájdalommal, az üresség fájdalmával telik meg ez a terület. Egy kicsit olyan, mintha "összekuporodna" a lelkünk.

Aztán ahogy jobban leszünk, úgy tölti be lassanként újra a testet.

2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

A Lélek a test középpontjában van, a szívünkben. Amikor valakit szívből szeretünk, önzés nélkül, akkor a Lelkünkkel szeretjük öt :) De a Lélek sugara, fénye kiterjed az egész testre így mindenütt ott van :)

Amikor valaki megkérdez, hogy tiéd ez a könyv? Akkor a kezedet reflexből a szívedre teszed...a Lélek az igazi Éned

~•♥•~

2011. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor valaki megkérdez, hogy tiéd ez a könyv? Akkor a kezedet reflexből a szívedre teszed..."

...Istenuccse, most látom először!


Bocsi! :D

2011. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Laxius-W ***** válasza:
Én moundjuk valamiért a tüdőre tippelnék, meg annak a környékére.. meg a "szív" és lélek szerintem 2 különböző dolog... szóval ebből adódik, hogy a 2 nem lehet 1 helyen.. szerintem
2011. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes kérdés! Én úgy képzelem, hogy minden porcikánkat áthatja, nem pedig egy "tárolóhelyen" van. Úgymond az egyik építőkockánk. Az anyag egy sajátságos formája. Persze ez csak szubjektív vélemény.
2011. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!