Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ebbe a macskába egy emberi...

Ebbe a macskába egy emberi lélek született újra?

Figyelt kérdés

Itt van egy videó http://www.youtube.com/watch?v=VAIvf6Xyhpw

nagyon megható, de a macska újraéleszteni próbál!


2011. dec. 6. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon cuki :'( :S

de amúgy a végén olyan, mintha csak meg akarná b.szni, vagyis az enyémek akkor szokták megfogni a másik nyakát, meg közben úgy csinálni a lábukkal.

2011. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Újraélesztést láttál már? Azt nem így csinálják... fogalmam sincs mért gyömöszöli, de nem kell erőszakkal belemagyarázni a dolgokba olyat, ami nincs is ott.
2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem újjászületésről van szó...igen,0:46 tól látni,ahogy b.ssza a halott társát.a "dagasztó" mozdulatok pedig nem újjáélesztő mozdulatok,hanem ún. dagasztás,ami a cicáknál a szeretet jele.
2011. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

És akkor lefekszik mellé kicsit pihenni, aztán b*ssza tovább??

A macska sem hülye, hogy hullát b*sszon!

Szerintem tényleg élesztgetni akarja :(

Az értelmesebb állatoknak igen is vannak érzései!

2011. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy hogy függ össze az értelem és az érzés... Meg hogy az egyik állat miért értelmesebb mint a másik... az állatoknak vannak érzései, ennyi. Tudom, mert 8 éve vagyok kutyagazdi...
2011. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy például egy macska(vagy kutya, vagy talán ló, majom, stb)képes arra, hogy észrevegye, ha a társának mondjuk, baja esik(értelem) és sajnálja(érzelem), próbál a maga módján segíteni.

Valószínűnek tartom, hogy például egy egér, vagy egy légy erre már nem igazán képes.

Mindegy, lényeg, hogy az állatoknak is vannak érzései és szerintem gondolkozásuk is.Nem hinném, hogy az összes csupán ösztönlény, ahogy azt az "okosok" állítani szokták.

2011. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a macskák javarészt ilyenek, nagy részüknél ez természetes tulajdonság. nagyon okos állatok. állítólag a szellemeket is észreveszik... (nem tudom, nem volt soha szellemem és macskám egyszerre)
2011. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%

ÉN kérem ki magamnak. 0:46 nál a kiscica NEM B*SSZA az alatta levõ cicát , mert tudomásom szerint egy macska

Nem fekve b*szik

A nemiszervét hozzáteszi a nõstény hátuljához , és NEM a levegõben tartsa , ahogy ez itt látható.

Ez a cica csak szeretné ujra látni élve társát , szeretne ugyanúgy boldogan játszani vele , ahogy eddig játszottak.

2011. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Aranyos:(
2011. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

jah és mint láthatad edigi válaszokból is

nem kell ehez emberi lélek

2011. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!