Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » El fogom végezni az agykontrol...

El fogom végezni az agykontroll tanfolyamot. Mire számítsak abban a 40 órában?

Figyelt kérdés

Már meg van a jegyem, hamarosan indul a tanfolyam. Az érdekelne, hogy mire számíthatok úgy általánosságban.

Sokat kell majd beszélni, mesélni?

Vagy épp hallgatni?

Lesznek feladatok, gyakorlatok?

Csoportmunka, vagy egyéni?

Nagyon fárasztó, vagy inkább poén?

Kaját vittetek magatokkal, mikor csináltátok? Úgy tudom, lesz büfé.


Szóval érdekelnének a tapasztalatok.


Köszi!


2012. okt. 18. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
40 órányi kemény agyalásra.
2012. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Fárasztó és megalázó agymosásra, aminek a végén egy robotnak fogod érezni magad. (De persze lehet, hogy ez más lesz, majd kiderül.)
2012. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Inkább maradtál volna csendben...

Normális válaszokat továbbra is várok.

2012. okt. 18. 12:26
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én Domján Gábornál voltam, nálunk a fő szabály az volt: érezd jól magad. Ebből adódóan semmi sem kötelező. Rengeteget kell hallgatni, de mindegyik előadó komoly tapasztalattal rendelkezik, élvezet odafigyelni. Vannak közös relaxálások, amikor felolvas szövegeket mi meg csöndben relaxálunk. Ez értelemszerűen egyéni. Javasolják, hogy időnként cserélj helyet a szünetekben (elég gyakran van szünet) és mutatkozz be a szomszédaidnak, meg mosolyogj rájuk relaxálás után de egyáltalán nem kötelező. Van aki ezt csinálja van aki nem. Senkire sem néznek csúnyán ha elmulaszt ilyesmit. :D Utolsó napon, délután az esettanulmányoknál párokban dolgozunk, de nem vészes, kis türelmen kívül más alkalmazkodás nem szükséges. Én vittem kaját, érdemes. De amúgy vannak nyugdíjasok, terhes kismamák, fiatalok is, szóval ha ők kibírják akkor Te is. ;)
2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem semmire...nagy kamu az egész..
2012. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye róla. Hidd el, rohadtul nem érdekel a véleményed :).

Az egyetlen érdemben válaszolónak köszönöm!

2012. okt. 18. 17:39
 7/16 anonim válasza:
63%
Hát, én most hallgatom hanganyagot, és őszintén szólva van valami ebben az agymosásos dologban. Mert én speciel úgy érzem, hogy a szabad gondolkodásmódomat próbálnák gyökerestül megváltoztatni, azt a gondolkodásmódot, ami eddig az egész életemben végigkísért. De ez egyéntől függő, hogy kire hogy hat.Van aki úgy érzi, hogy megváltozott az élete, és teljesen új perspektívából lesz képes szemlélni a dolgokat, így rátalálva a módra hogyan terelhetné az útját a helyes kerékvágásba, vannak olyanok ,mint én, ezt nem részletezem. Lesznek olyanok is, akik hasztalannak találják majd az egészet, kidobott pénzként értékelik az agykontrollt. És vannak azok, akik laikus módon belepofáznak olyan témába, amihez halvány fingjuk sincs...Az egésznek a lényege valójában tényleg csak annyi, hogy pozitív gondolkodást erőltetik, csak annyi, hogy mélyebb szinteken teszik ezt (pl. alapból béta agyhullámokat termelsz éber állapotban, és ők az ébrenlét-alvás közötti alfát használják, ahol sokkal fogékonyabb az elméd, és a gyakorlott agykontrollozó még thétáig is lejuthat). Ha érzelmileg labilis vagy nem ajánlom az agykontrollt, mert könnyen felszínre hozhatja a tudatalattiba lefojtott mély érzéseket. A végszó pedig legyen az, hogy készülj fel lelkileg egy nagy változásra a gondolkodásmódodat illetően. Mellékesen megkérdezhetném, hogy milyen célra szeretnéd használni az agykontrollt?
2012. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Agymosásra.
2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Mire számíthatnál? Nem kell hozzá sok ész kiszámolni. Zombi leszel tőle, úgy mint mások, akik átestek rajta.
2012. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én komolyan nem tudom, mi bajotok nektek. Eddig mindenki ajánlotta nekem az agykontrollt. Stresszkezelésre, öngyógyításra, pozitív gondolkodásra. Nekem EZT jelenti az agykontroll, nem mást, és erre is szeretném használni. Hajlamos vagyok a bolhából elefántot csinálni, hülyeségeken is idegeskedni, hisztizni, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném. Azt remélem, az agykontrollal ezeket KONTROLLÁLNI fogom tudni.

Valamint az öngyógyítás is érdekel. Kevés dologban hiszek, nem állok túl jól a hittel (így pl ez a vonzás dolog is tök messze áll tőlem, meg hogy az univerzium energiáit majd magamhoz hívom... kösz, ebből nem kérek. És ha ilyesmiről fognak nekem dumálni a tanfolyamon, egyik fülemen be, a másikon ki), de abban hiszek, hogy rengeteg betegség, sőt, a legtöbb agyban dől el. És abban is hiszek, hogy az agyunk csodálatos és hatalmas szerkezet, amelyet nem tudunk irányítani, nem tudjuk, hogyan kell. Pedig ha tudnánk, pl meg tudnánk gyógyítani magunkat kisebb-nagyobb betegségekből. És sokkal könnyebb lenne az életünk.

Jobban szeretném uralni a testem és az elmém. Akarom tudni, hogyan kell. Nem gondolom, hogy ez sátánizmus lenne, agymosás, rossz dolog. Csak megtanulom kezelni és irányítani a testem. Segíts magadon, Isten is megsegít. Segíteni akarok magamon, erre jó az agykontroll, szerintem.

2012. okt. 19. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!