Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollt gyakorlók,...

Agykontrollt gyakorlók, vannak-e olyan tapasztalásaitok, melyek jelenlegi ismereteinkkel nem igazán magyarázhatók? Ha nem igazán publikus, megírhatjátok privátban is az élményeiteket. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Minden olyan élmény , tapasztalás érdekelne , ami nem igazán magyarázható és értelmezhető jelenlegi ismereteinkkel.

Pl. testelhagyás, idegen lények, entitások érzékelése stb.



2012. okt. 11. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer félig előjött egy asztrál lény, majd eltűnt és azóta nem tudom újra előhívni :(
2012. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer úgy berúgtam, hogy a farkam szabályosan elhagyta a fizikai testemet. Nem akart felállni, hiába unszoltam.

Lehet, hogy ez nem publikus, de nem tudom semmivel magyarázni. Ilyen még nem volt. Jelenlegi ismereteim szerint. Lehet, hogy idegen lények keze munkája van a dologban, vagy csak a jól ismert al- na meg főkohol?

2012. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak!

Soha olyan sz.arul nem voltam, mint amikor Agykontrolloztam.

Az csak egy dolog, hogy állandóan fáradt voltam, de tényleg hallucinálni kezdtem.

Lehet, most azt írni, hogy "biztos rosszul csináltad" meg "ez nem az agykontrolltól volt", de így volt!

És szerintem 100% hogy az agykontrolltól volt, mert amikor abbahagytam ezek elmúltak.

Folyton zúgást hallottam, mintha fújna a szél, és árnyakat a lakásban, meg hirtelen erős fényeket.

Amúgy is rossz volt, mintha rám telepedett volna valami, rossz közérzetem volt, kellemetlenül éreztem magam, feszült voltam mindig, egyszerűen nyugtalan és nem találtam a helyem.


Az biztos, hogy én soha többé nem meditálnék, és nem is Agykontrolloznék!


Olyan vidám ember voltam mindig, optimista, kedves, de abban az időben állandóan szorongó és reményvesztett állapotban éltem.


Nekem nagyon nem jött be, és semmi ezo dolog nem jött be!

Vagy nincs értelme, vagy káros.

Számomra, persze!

2012. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/3 : nagyon jó a beszámolód és szerintem teljesen igazad van.

------------------

nagyon sok dolgot, amit beáramoltatnak a világunkba, azért hoznak létre, hogy energiákat raboljanak el velük az emberektől


talán a közeli világok törvénytelenül jelenlévő éhes entitásai akarják így a kapcsolatot felvenni a "zsákmányállatokkal"


az elsődleges , kívülről kapott parancs az emberi lényben nem más, mint a "TÚLÉLNI!" parancsa


véleményem szerint ez egy olyan utasítás bennünk, ami valamilyen módon felülírta, elfedte az eredeti kódkészletet


Jézusra tudok hivatkozni - bár nem vagyok vallási fanatikus -

őbenne az elsődleges kód (=az alapkód) működött, ő nem akart (mindenáron) túlélni

2012. okt. 12. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


"nagyon sok dolgot, amit beáramoltatnak a világunkba, azért hoznak létre, hogy energiákat raboljanak el velük az emberektől"


Hát, lehet, hogy igazad van, hogy ez energia-rablás, vagy energia leszívás, én nem tudom, mert annyira nem vagyok járatos ebben, de az tuti biztos, hogy soha életemben nem voltam olyan gyenge, fáradt, depressziós és reménytelen, mint amikor Agykontrolloztam.


Én egy nagyon optimista, mosolygós, nyugodt ember vagyok, az arcom is ilyen, kerek arc, nagy szem, mindenki azt mondja, hogy "babaarc".

Hát ez a "babaarc" akkor jól eltűnt, mert valahogy annyira feszült voltam, nem tudom elmondani...

Feszült, nyugtalan, ideges, azt se tudtam, mit akarok, vagy ki vagyok.

Szörnyen feszült voltam, enni se tudtam, lefogytam, hatalmas karikák voltak a szemem alatt, beesett volt az arcom, mint egy deportáltnak.


Ha valaki hülyének akar nézni, akkor nézzen nyugodtan, de én így utólag úgy érzem, mintha beengedtem volna az addigi nyugodt, normális életembe valami "mást", vagy valami "sötétet".


Addig sose foglalkoztam ilyesmikkel, meg nagyon semmi ezo-dologgal, de annyira mondták, hogy az agykontroll így meg úgy, milyen jó, könnyebben tudok majd tanulni, vizsgázni, mellette dolgoztam is, úgyhogy ez csábító volt, hogy kevesebb energiával, kevesebb idő alatt megtanulom, amit kell, jobban strukturálom az időmet, és így majd többet pihenhetek.


Nekem ez volt a motivációm.


Hát, ez működött is amúgy, mert tényleg gyorsabban tanultam, angolból is lenyelvvizsgáztam, na, de milyen áron...!!???


Egyik oldalon adott, a másik oldalon elvett tőlem, elvette a jókedvemet, az energiámat, a kiegyensúlyozottságomat, többet vette el, mint adott, ez az igazság!


Féltem is már a végén, valahogy olyan nyomasztó lett minden.

Azt is gondoltam, hogy OK, most gyorsabban tanulok, de ez nem nekem köszönhető, hanem az Agykontrollnak, ha abbahagyom, akkor tuti visszaesek, szóval ez nem az én erőmből történt, csak "beprogramoztam", ez más, mint amikor a magad erejéből haladsz.


Működött a gyorsabb tanulás, ez TÉNY, de én mintha kifordultam volna önmagamból.


Megváltoztam valahogy, nem tudom elmondani, mintha én nem is én lettem volna, nem túlzok, de mintha ez a tanfolyam olyan mélyre nyúlt volna a lelkemben, és valamit úgy átalakított, hogy megváltoztatta azt az alap személyiséget, amilyen én vagyok.


Megsértődhetnek az Agykontrollosok, de én úgy éreztem, hogy ez nem is Agykontroll, hanem Agymosás.


Rossz volt, nem voltam egészséges, se testileg, se lelkileg a tanfolyam után!


Nagyon meg tud változtatni, mert MŰKÖDIK, de ez a változás nagyon-nagyon nem jó, kifordulsz magadból, elveszted magadat.


Csak rossz tapasztalatom van, a gyorsabb tanulás semmi ahhoz a rossz közérzethez képest, ami rajtam volt!

2012. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsizsik666 ***** válasza:

Voltam ilyen tanfolyamon, de az utolsónak igaza van valamilyen szinten. Nem mindenkinek való az agykontroll, előbb meg kell tanulni több meditációs technikát az alapoktól, stb. Az a.k. felszínre hozhat negatív dolgokat is, szóval vigyázni kell vele, és nem belemélyedni napi szinten egyből.

Pl. nekem ami érdekes volt: adott egy ismeretlen személy neve, kora, lakhelye, és ennyi. el kell tudni mondanod, hogy néz ki, mik a szokásai, milyen betegségei vannak. Ez működik is. Ez az esettanulmány. Lemész alfába, és megjelnik az illető személy, el tudod mondani, hogy milyen színű a haja, a szeme, milyen betegségei vannak, tolószékes-e, fogyaszt-e alkoholt, milyenek a családi körülményei, stb. Szóval mindent, s 1-2 százaléknyi apróbb hibád van a gyakorlatban( pl kihagysz egy kisebb betegséget). Ez már inkább olyan, mint egy látnoki tevékenység, és fárasztó is. De a jelenlegi ismereteinkkel nem magyarázható, hogy honnan tudod, csak tudod.

Végül ezt érdemes elolvasni:

[link]


Amúgy ez az erőltetett mindent csak pozitívan nézzünk szemlélet káros, igenis, tudomásul kell venni, hogy vannak negatív érzéseink, időszakaink, vannak negatív események, s el kell tudni fogadni, nem mindenre reagálhatunk pozitívan, pl. gyász feldolgozása, munkahely elvesztése, stb. Fel kell vállalni a "negatív énünket" is, még ha nagyon kellemetlen is, de van ilyen mindenkinek, az árnyék-oldala,nemcsak a pozitív oldalunk, tulajdonságaink léteznek, egyiket sem szabad elnyomni és egyensúlyt teremteni a kettő között. Én valami ilyesmire jutottam, hogy ez nem jó az agykontrollban, erőltetetten pozitív.

2012. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!