Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen meditációs szövegre...

Milyen meditációs szövegre lehet megtanulni megitálni?

Figyelt kérdés
Hallgattam egy darabig egyfajta 3ról 1re módszert, aztán valami 10től való visszaszámlálás volt, és állítólag szintenként mélyebbre mentem. A Lépcsős dolgot, el kell képzelni? Vagy volt 1 másik fajta, amiben az volt az egész, hogy valami ösvényen kellett sétálni, és utána az elmét tisztítottam úgy, hogy jött le valamilyen gömb, és azt áramoltatni kellett a testben. Ezeket ilyenkor el kell képzelni, vagy hogy kellene meditálni? Régen próbálkoztam, valamennyire segített, nyugodtabb lettem tőle, és frissebbnek éreztem magam, úgy jobb volt felkelni. Szóval a kérdésre visszatérve, tudtok ilyen szövegeket, amiről be lehet tanulni a meditáció lépéseit?
2012. okt. 24. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
meditálni* bocsi az elírásért..
2012. okt. 24. 22:09
 2/4 Malats ***** válasza:
Válassz ki egyet, és azt gyakorold türelmesen. Nem megy azonnal egyik se. És igen, ezeket el kell képzelni, de leginkább érezni kell. Meditácio közben meg ne agyalj semmin, azon se hogy épp sikeresen csinálod e. Engedd át magad a pillanatnak, csak az ott és akkor legyen a fontos.
2012. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sl zoli ***** válasza:

Innen is szemezgethetsz:

[link]


Ha jól gondolom, te agykontrollos cuccokat próbáltál ki, azok is jók. Itt van sok, javaslom alulról kezd el nézni felfele, és amelyik tetszik, azt próbáld ki. Ha eredményt akarsz elérni, akkor érdemes rendszeresen csinálni. Ha csak 5 percet van időd kicsit leülni 1 nap magadtól, akkor annyit, ha több, akkor többet, de rendszeresen.

2012. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2012. okt. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!