Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Olvastam, hogy az agykontroll...

Olvastam, hogy az agykontroll alkalmas céljaink elérésére. Milyen célok lehetnek ezek, milyen dolgokra lehet hatni az agykontrollal? Tapasztalatokat is irhattok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Belenézni az osztály stréberének az agyába dogaírás közben. Szeretteid fejében mi jár, mit szeretnének.

Mit akar kutyád, macskád, egered, lovad, franc tudja...

Szerintem erre jó.

2012. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok ezrei: esettanulmanyok.hu


Célkitűzésről a Keith Ellis: Csodalámpa könyvet ajánlom.

2012. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag bármire, amiben képes vagy hinni teljes mértékben, kétség nélkül tudatalatt is
2012. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 betlindis ***** válasza:
ártalmas dolgokra nem igazán alkalmas. másokat sem nagyon lehet vele befolyásolni. magad számára érhetsz el vele esetleg egészséget (vagy inkább egy konkrét betegség gyógyulását), több pénzt (mindig konkrét összegre kell gondolni), boldog párkapcsolatot (általánosságban, nem egy bizonyos személlyel, mert nem befolyásolhatod ilyen mértékben), de lehetnek ezek apróságok is, pl hogy mindig találj parkolóhelyet, ilyesmi. és igen, feltétel hozzá, hogy higgy benne, anélkül nem működik.
2012. nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem jelen pillanatban a pénz keresés érdekelne, milyen mértékben segithet ebben az agykontroll, milyen eredményekre számithatok?Esetleg az online pókerrel összhangba hozható?
2012. nov. 14. 16:06
 6/6 betlindis ***** válasza:
hogy milyen mértékben segíthet és milyen eredményekre számíthatsz, az csak tőled függ, hogy mennyire alkalmazod a megfelelő módszert és mennyire hiszel benne. van, akinek hamar sikerül, másnak több szorgalom és kitartás kell hozzá. egyetlen esetben nem működik egyáltalán, ha közben nem hiszed el, hogy használni fog. konkrét módszereket a google-ban keress, pl pénzmágnes néven, vagy olvass bele agykontrollal foglalkozó honlapokba.
2012. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!