Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ért már el itt valaki a José...

Ért már el itt valaki a José Silva: Agykontroll című könyvének segítségével eredményt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Igen, többmillió ember.
2012. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zsizsik666 ***** válasza:
Aha,én.
2012. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Én nem, az egy rettentően béna könyv. Szerintem próbálj másikat.
2012. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló pontosan követted az utasításait?
2012. okt. 27. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, de egyáltalán nem értem el vele sikereket.
2012. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zsizsik666 ***** válasza:
Én nem követtem pontosan az utsításokat, úgy elég szépen el lehet érni vele valamit.
2012. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy lehet, az ismerősök is csalódtak, akik megvették.
2012. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Én úgy gondolom, hogy baromság. Jó, hogy pozitív gondolkodás, de azért túlzás, amiket összehord. A kedvencem az, hogy az ilyen agykontroll fórumokon igazi szerencsétlen, kb. anyuci pincéjében lakók biztatgatják egymást, meg másokat, hogy milyen jó már az agykontroll és nekik is működik. Aham..


Ettől függetlenül a férjem is rá van kattanva és ő állítja, hogy azért ment az utóbbi pár évben több mint másfélszeresére a fizetése, mert agykontrollozik. Nem akarom elvenni a kedvét, mert valójában az emelkedési tendencia már jóval azelőtt elkezdődött, hogy megtalálta ezt a könyvet...


A pozitív gondolkodás fontos, de azért, az túlzás, amiket ez az alak összehord. Ez kb. olyan, mint mikor a nagy szemű vitamint a szádba veszed és rágörcsölsz, hogy olyan nagy és nem fog lemenni és tényleg összeszorul a torkod és nem bírod lenyelni, viszont ha csak veszed az akadályt, akkor igen. Nem azért, mert előtte egy órát meditáltál és a kozmikus energiák lesiklatták a torkodon.

2012. okt. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
03:28 --> XD lájk!
2012. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tatabike válasza:
56%
Persze, mikor anno (15-20 éve?) megvettem, pár napig nem unatkoztam BKV-s utazgatások közben, míg végigolvastam. Aztán kidobtam.
2012. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!