Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sokat foglalkoztam agykontroll...

Szil4rd kérdése:

Sokat foglalkoztam agykontrollal, le tudok menni alfába, de a gondolatolvasás stb. nem megy. Tapasztalatok, siker élmények ezen a téren? (mentalizmus)

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollnak köze nincs a gondolatolvasáshoz illetve a mentalizmus egyéb ágaihoz. Derren Brownnak viszont annál inkább, ő az egyik legnagyobb figura a témában. Nézz utána könyveinek, tv-műsorainak!
2012. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen, de neki angol könyvei vannak, ha jól tudom.:S

Azért talán egy próbát meg ér.:D

2012. dec. 4. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Röviden, tömören.


Az agykontroll létezik, és komoly eredményeket lehet elérni vele. Képes lehetsz arra, hogy növeld az agyad egyes funkcióinak (pl. memória, koncentrációképesség, türelem) a teljesítményét.


Emellett van egy csomó ezoterikus és a filmvilágból örökölt fantasy maszlag, ami az agykontrollt körülveszi, ami baromság. Ide tartozik az - idézlek - "gondolatolvasás, stb". Nem véletlenül nem megy, mert ilyesmi nem létezik. Lehetséges mások metanyelvi jeleiből következtetni arra, hogy mire gondol, de ez tisztán pszichológia, amit kőkeményen tanulni kell.

2012. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
TV-műsorai asszem szinkronnal vagy felirattal megtalálhatóak a neten. Nem tudom, rég láttam. Aki keres talál, viszont ne agykontroll környékén keresgélj, ott ilyet tuti nem találsz. Sok sikert! :)
2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te fogalom zavarban vagy. Az agykontrollal semmi ilyesmit nem lehet csinálni, sőt nem is kell lemenni alfába, az meditációnál van. Te kevered a szezont a fazonnnal. Nézz utánna egy kicsit a dolgoknak.
2012. dec. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam agykontroll tanfolyamon még szinte gyermek fejjel. És hát ott is mondtak olyanokat, hogy lehet vele távgyógyítani, meg pénzt szerezni meg ilyesmik.


Szerintem az agykontrollal az a gond, hogy bekattant kicsit. Ez, hogy szajkózol állandóan magadban valamit nem egészséges a léleknek. Ne is csináld szerintem. Ha a hitnek van ereje az nem attól lesz, hogy mint a papagáj ismételgeted.

2012. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az agykontrollal az a gond, hogy bekattant kicsit. Ez, hogy szajkózol állandóan magadban valamit nem egészséges a léleknek. Ne is csináld szerintem. Ha a hitnek van ereje az nem attól lesz, hogy mint a papagáj ismételgeted."


Fú, de egyetértek!!!!


Az ex-munkahelyemen a főnöknő nagy agykontrollos volt, és több munkatársat választott ebből a baráti körből.


Közöttük azt nem lehetett mondani, hogy "Problémáim vannak anyámmal", mert letorkoltak, hogy azért vannak problémáim, mert ez van a fejemben programként, ha nem hinném el, hogy problémáim vannak, akkor nem is vonzanám be, mert minden attól van, ahogy gondolkodsz.


Tehát, ha azt szajkózom magamnak, hogy "Tökéletes a kapcsolatom anyámmal", akkor az is lesz.


Ez egy önbecsapás, nem igaz!


A változáshoz két ember kell.

2012. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontrollnak semmi köze a gondolatolvasáshoz, a távgyógyításhoz, a mágiához és hasonlókhoz.
2012. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 hát, igen... mennyivel tisztességesebb egy sima varázsige. Azt elmondod és jó napot. Nem kell tele spammelni a tudatodat mindenféle szeméttel a nap 24 órájában.



#8 már hogyne lenne! volt olyan gyakorlat amikor ki kellett találni, hogy mi a baja a távolban lévő ismerősnek! meg mások gyógyulását is lehet "programozni"! Elvben persze :)

2012. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy nem tudjátok, milyen az ha az ember kitartóan hisz valamiben, és az később sikerül neki


vannak dolgok amiket másképp nem tudsz elérni, viszont meditáció segítségével igen

2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!