Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolatolvasás, tudtátok?

Gondolatolvasás, tudtátok?

Figyelt kérdés
Tudtátok hogy a gondolatolvasás a Bioelektromosságon alapul ?
2012. máj. 23. 23:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Véleményekre várok , neked ?
2012. máj. 23. 23:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Bioelektromosság miben különbözik a sima elektromosságtól?


Ezt már régóta lehet tudni,hogy az agyban,hogy terjednek az ingerek az idegeken.

2012. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van is olyan, hogy bioelektromosság, kimutatható, és bizonyított, még csak annyit jelent, hogy ez létezik. De a gondolatolvasásra semmi bizonyíték nincsen. Nem szól mellette semmi, így a "nemléte" csak egy hit.
2012. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha bioelektromos úton működne, akkor csak kis hatótávolságú lenne, ugyanis az elektromosság gyengül ahogy a közvetítő közegen áthalad. A telepátia pedig nincs térben lekorlátozva. Előfordulhat hogy a telepátia jelensége generál elektromosságot is az agyban, de szerintem ez csak a folyamat mellékterméke, nem maga a folyamat.
2012. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elismerem hogy a tudomány nagyon fejlett de szerintem sose leszünk képesek gondolatot olvasni.Ez olyan dolgok mint például a teleportáció vagy az időutazás,szerintem ezek lehetetlenek...
2012. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az agyban ugye elektromos jelekként futnak a gondolatok , mi pedig eléggé érzékennyé tudunk válni erre a fajta Bioelektromosságra ahhoz hogy felvegyük ezeket a jeleket és megértsük.
2012. máj. 24. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben elfogadjuk, hogy a telepátia egyfajta gondolatolvasás, akkor igen és bizonyítottan igen. Ha arra gondolsz, hogy pl. ülök veled szemben és szó szoros értelmében gondolataidban vájkálok, akkor nagyon-nagyon remélem, hogy nem. Sajnos olvastam ennek ellentmondó írásokat, de tudományos bizonyítékokról nem tudok. Ha mégis bizonyított, biztos lehetsz benne, hogy a nagyközönség előtt az rejtve marad mindaddig, míg vannak olyan érdekcsoportok, melyek minden nagy dolgot a maguk hasznára fordítanak, természetesen azzal együtt, hogy egyben másoknak ártanak! A Titok c. könyv pedig igenis jó, és működik, csak dolgozni kell rajta, mint mindenen, amit el akarsz érni.
2012. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!