Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Programozta már valaki azt,...

Programozta már valaki azt, hogy álmodja meg a lottószámokat? Ha igen milyen sikerrel járt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megálmodhatsz te bármilyen lottószámokat, azok még nem az igaziak lesznek.


Ettöl függetlenül persze vicces lehet megjátszani öket :)

2012. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor meg akartam tudni, hogy meg lehet-e álmodni, akkor álmodtam 1-1 számot. Nem tettem meg őket, mert tényleg csak kísérlet volt, és jót szórakoztam rajta, mikor tényleg azt húzták. Viszont mikor azzal próbálkoztam, hogy "most márpedig megálmodom az összeset és majd megteszem őket" akkor csupa rémálmom volt. Meh. :)

Viszont a gazdagság kazettát szoktam volt hallgatni, és igen, akkoriban ha valaki pénz talált az utcán/ az autómatákban otthagyva az én voltam XD Lottóval nem próbálkozom többet, de nem akarlak elrettenteni, szóval hajrá!

2012. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én azt programozom, hogy lottó kitöltés nélkül nyerjem meg. így pénzbe sem kerül.
2012. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vattil ***** válasza:
tegyél a gazdagságért,ha oly fontos neked, ne csak álmodozz!
2012. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én igen, és láttam is valamit. Egy régi moha lepte vizimalom kerék forgott az álmomban, és öt szám volt ráfestve a keréklapátokra. Sajnos ahogy felébredtem, a számok elhussantak a memóriámból, arra emlékszem csak, hogy volt közte a 27, ötven valahány, és hatvan valamennyi. :(
2012. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valaki nyert valamit a megálmodott számokkal?
2012. dec. 8. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy ha megmondanám neked a számokat, első körben vennél egy rakat baromságot teljesen összefüggéstelenül, a második lépésben pedig sziszetmatikusan folyatnád a kezeid közül a megnyert pénzt. Én jó sok pénzt kerestem már eddig, tudod? Valószínűleg te soha sem fogsz annyit egyben látni. Főleg. ha nem változtatsz jelenlegi felfogásodon. Tanultam és mélyére ástam annak, ami érdekelt és így. Tudom, ez nagyon merev és maradi, de ez bevált. Amit te akarsz: nem fog. Segítettem? Segítettem. Ágyő.
2012. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudod? Szerintem félreértesz valamit.

Ha tanultál akkor kíváncsi vagyok arra, hogy mit és miből?

2012. dec. 15. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem félre - szerintem - csak te még azon összefüggésekig nem látsz el, amiket megpendítettem. Pedig erről szól ez. Főleg az ilyen vágyak. Hiába kapnád készhez, ha megtartani nem tudnád (esetek többségében ez van). Hát én többek között a tőzsde világát tanulmányoztam, embertársaimtól, pdf fájlokból. De tudod nem csak a piac szabályaira tanít ez, hanem önismeretre, önfegyelemre is, egyszóval szerteágazó. Tudom ajánlani. Természetesen más területen is építkezhetsz, tanulhatsz, mely ugyanolyan hasznosságokat ad, de most így, mivel lottó, meg pénz, én első körben ezt a területet kapcsoltam a felvetett kérdéshez.
2012. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vattil ***** válasza:

Kedves Rubberjohn!

Ez a tőzsde engem is érint, küldenél anyagot,(vattil 63@t-online.hu-ra) ahol beleáshatom magam?

Tanfolyamra most még nem telik!

Köszi:Attila

2012. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!