Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manipulálják szerintetek a...

Manipulálják szerintetek a lottószámokat?

Figyelt kérdés
Annyira hihetetlen, hogy egy embernek sem jön össze hosszú hetekig!
2012. márc. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem az Ezotéria rovatba tartozó kérdés, de manipulálják, igen. Talán a Skandináv lottó a kivétel.
2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
42%
Számomra az a vicces, hogy a 6-oson mindig van 5-ös találat, nem is egy, míg az 5-ösön hetekig. Ugyanez igaz a skandinávra, ahol mindig van sok 6-os és 5-ös találat. Kicsit elgondolkodtató szerintem...
2012. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
25%
Na oszt mégis hogyan? Próbáld meg kiszámolni, hányféle kombináció lehet az ötös- , hatos- és skandináv lottón, aztán gyere vissza.
2012. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
1970-ben is volt ötöslottó majdnem mindig volt telitalálat most nincs...
2012. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%
Emberek. Hát nem egy számítógépes rendszeren keresztül adjátok fel a lottót?? Mi a kérdés???
2012. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok. Egyszer Bulgáriában (kb. húsz éve) egy hét elteltével "véletlenül" az előző heti nyerőszámok jöttek ki. (Közeli, megbízható ismerősöktől tudom, magam nem másztam utána, de azért érdekes!)Itthon hasonló malőr nem történt, de azt hallottam, hogy meg tudják/tudnák csinálni. (Nem politikus mondta, tehát akár hihető is.)
2012. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 tetro ***** válasza:
24%
Matematikailag annak az esélye hogy több hétig ne legyen telitalálat lényegében egyenlő a nullával. ha mondjuk a kombinációk 20%-t játsszák meg a héten, akkor annak az esélye 80% hogy egy hétig ne legyen ötös. két hétig 0.8 a másodikon. na mennyi 0.8 a tizediken? :D
2012. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen kizárt a manipuláció. Már sokszor sok helyen leírtam, hogy miért. A régi rendszert teljes egészében, az újból annyit, amennyit lehet. De nem is a technika az érdekes, hanem a bizalmi elv.

Egy szerencsejáték addig működhet, amíg az emberek megbíznak benne. Minden manipulációs kísérlet rendkívül kockázatos. Sikeres nem lehet, a próbálkozás szinte biztosan kiderül. Ki fog lottózni, ha kiderül, csalni lehet?

2012. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

Régen a szelvény három részből állt. Mindhármat ki kellett tölteni. Egy részt leválasztottál, kettőt beküldtél.

Beérkezéskör több ellenőr jelenlétében ezeket is kettéválasztották. Ezeket kötegelték, s egy boltban nem kapható, speciális jelölőfestékkel megjelölték. Ezt követően a második és harmadik részek külön-külön páncélszekrénybe kerültek, melyet csak több kulccsal lehetett nyitni.

A húzás nyilvánosan zajlott, nézők és bizottság előtt. A golyókkal lehetett volna manipulálni, mint ahogyan az autóknál tették is (hűtött golyó), de kilencvenből kihúzni a jó ötöt nehéz, meg önmagában még semmire sem jó.

Amikor megvolt a húzás, akkor jött a kiértékelés első lépése.

Első páncél nyitása után a szelvények a kézi kiértékelőkhöz került. A nyertes szelvényeket kigyűjtötték. Felírták az a sorszámukat, a kiértékelő nevét stb. Leellenőrizték többen is, hogy a szelvény sértetlen, nincs javítás, a jelölést nem lehet utólag megváltoztatni, egyértelmű stb.

Ezek után nyitották ki a másik páncélszekrényt. Ebből kikeresték a nyertes szelvény párját. Ezt is tüzetesen megvizsgálták. Ha rendben, akkor még a kettőt össze is vetették. A kifizetéshez mindhárom szelvényrészre szükség volt. A nyertes szelvényekről készült egy sorszámnyilvántartás. A kisebb összegeket a totózókban ez alapján kifizették, de a négyes és ötös találatot csak a központban. Nagyon sok ember együttes összejátszása kellett volna egy nagyon kockázatos akcióhoz.

Ma a technika más, de erősen túlbiztosított jelenleg is.

2012. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Napkiraly ***** válasza:
Igen, bulgáriában elfelejtették átállítani a gépet :)
2012. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!