Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elveszett tárgy megtalálása...

Elveszett tárgy megtalálása hogyan?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a mobilom hogyan találhatnám meg valahol itt a házban már szerintem minden megnéztem és nem találom nincs benne sim sajnos
2012. dec. 7. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

És miért ide iród ki. Ez nem ezoterikus... -.-

amúgy meg ne keresd és meglesz.

2012. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
ha még van benne töltés akkor kérj egyet kölcsön és hívd fel a sajátodat
2012. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
fémdetektorral.
2012. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Kend be magad reptoid zselével. Arra tapad minden.
2012. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
32%
Ha agykontrollal szeretnéd megtalálni a mobilod, sok tapasztalatodnak kellene lenni ebben a módszerben.
2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem agykontroll segítségével hitesd el magaddal, hogy meg van a telefonod, és akkor nincs probléma.
2012. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lupus ***** válasza:
30%
van erre egy ősi módszer, ami az esetek többségében beválik: KERESD!
2012. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Menj le alfába és tedd fel magadnak a kérdést, "hol van a mobilom?". Erre nekem általában, ha türelmesen várok, hirtelen beugrik, hogy hova is raktam. De van ami csak úgy sikerült, hogy alvás előtt tettem fel a kérdést és álmomban jött a válasz reggelre, szóval nem mindig gyorsak az agykontrollos technikák az ilyen jellegű problémákra.
2012. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

hát ha van akár egy ismerősöd is, akinek hiányozhatsz, az egyszer csak felhív, és akkor rájössz.

ha nincs egy sem... [link]

2012. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

8as módszere az jó


igaz, nekem csak egyszer sikerült, akkor nagyon fontos volt megtalálnom, de amint beugrott, a hely hogy hol lehet, éreztem, hogy ott lesz, azóta sajna, túl logikusan próbálok hozzáállni, nagyon nehéz átállítani az agyad olyan üzemmódba, hogy sikerüljön, de azt mondom, gyakorlat teszi a mestert

2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!