Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? Vagy hasonló, hogy egy tárgy "döntött" a sorsotokròl.

Figyelt kérdés
Azt történt velem, hogy a napokban összevesztem a barátnőmmel,pont mikor elkezdtem olvasni egy könyvet, melyben pontosan ugyanaz a szituáció volt leIrva, mint ami történt.Aztán továbbolvastam, ès ami aznap volt írva a könyvbe, megint az történt (persze ha kicseréltem a főhős nevét az enyémre).Már 15 éve porosodott a könyv a polcomon, de mindíg éreztem egy kötődést a könyvvel, ès most volt időm és kedvem olvasni. Egyébként lehet ez a könyv egy jel, egy utalás?Erre vagyok kiváncsi?

2012. okt. 17. 22:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
nem, még nem történt. (remélem nem is fog.. ) XD
2012. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az én sorsomról egy lyukas gumi döntött
2012. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Szó szerint,tárgy és döntött!


Első ping-pong edzésemen,ahogy a tornaterembe léptem rám dőlt egy bordásfal!Aléltan feküdtem a súlyos teher alatt,miközben eldöntöttem,hogy soha nem leszek sportoló!


Viccet félretéve,kis túlzással napi szinten történnek velem ilyen dolgok!Csak figyelj és rájössz,hogy ez folyamatos!

2012. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ha nincs nálam a mobilom akkor nem tudok puskázni és megbukok:S
2012. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudat alatt úgy folytatod mint ahogy a könyvbe volt. A dejavunál sem döntöd el előre hogy megint ugyanúgy csinálod
2012. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én sorsomról a házam fala dönt, hogy nem szakad rám.
2012. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én sorsomról meg a papucsom dönt.Ha kidől az oldala,akkor nem lesznek oldalai és hogy fogok benne járni?


fáradt

2012. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelemes válaszokat, kérem csak az válaszoljon, aki nem vesz viccnek!
2012. okt. 18. 06:40
 10/16 Antimod ***** válasza:
Egy tárgy lehet jel, mutathat utat, de nem dönt helyetted!
2012. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!