Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen kifogásaid vannak az...

Milyen kifogásaid vannak az agykontroll ellen? Mi az amivel cáfolni tudod, hogy nem működik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom cáfolni, hogy NEM működik, mivel nem működik.
2009. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ne azt kellene bizonyítani, hogy nem működik, hanem annak illene bizonyítani, hogy működik, aki ezt támogatja.
2009. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

nekem az nem tetszett, hogy tudományosan is bizonyított dolgokat az "agykontroll csodáinak" állítanak be. az előadó sem volt hiteles számomra, csupán egy színjátéknak tűnt.


viszont ismerek olyan embereket, akiknek bejött.

2009. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy önszuggeszciós módszer - és ez a része működik is. Lehet vele fájdalmat csökkenteni, immunrendszert aktivizálni (gyorsabban gyógyulsz, vagy kevésbé leszel beteg), memóriát javítani, önbizalmat növelni, a tudattalanoddal jobb kapcsolatot kiépíteni.


Amit NEM lehet: közvetlenül másokra hatni (pl. gyógyítani) - úgy, hogy az illető nem tud róla. Ha tud, akkor aszerint működhet, hogy mennyire hisz benne, akire "hat".


Diagnosztikára sem jó: az agykontrollosok nem voltak jobbak, mint a véletlen találgatók (ill. amiben jobbak voltak, az orvosi, pszichológusi dolog volt).

2009. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

19:40-el egyet értek, ezekben az esetekben működik.


Nagyon jó lenne ha igaz lenne. De azt állítják pl h 1 nő

4 cm-rel növesztette meg a lábát, mert az egyik rövidebb volt. De én ezt honnan tudjam h igaz-e? Ezt én is állíthatnám. Ha igaz, akkor miért nem mutatnak rá tényleges bizonyítékot, az ilyen eseteknél, orvosi papírt róla. Meg vki állítólag az ujját is visszanövesztette.

Olyat is olvastam, h valaki nagyobb mellet programozott magának. Hát miért nincsenek róluk képek előtte-utána, az ilyen dolgok után, v vmi, ami bizonyítja h igen, agy van. Mert én tudnék szépeket mondani a levegőbe.


A többi területen viszont elhiszem, h működik, amit előttem írtak pl gyógyulás, depiből kigyógyulás, stb.


És tényleg nem azt kell cáfolni, h nem működik, hanem épp azt kéne megmutatni h működik. de bocsánat h nem hiszek minden légből kapott történetet el, amiről semmi kézzelfogható sincs. Kinőttem már a mesékből, pedig tényleg én lennék a legboldogabb, ha valójában működne, h bármit elérhet vele az ember.Ha be tudod bizonyítani, h igen, akkor mindenképpen szólj róla.

2009. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
56%

21:19 - valszeg azért nincsenek képek mert arra meg azt mondanák hogy photoshoppolt...


Egyébként agykontrollos az lesz, akinek a "hagyományos" módszerek nem jöttek be, mert csak ekkora képes hinni benne. Tudniillik az agykontroll a hitre épül, ha nem hiszel benne hogy működik, akkor hiába próbálsz vele bármit is programozni, nem fog sikerülni.

2009. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért abban én sem hiszek, hogy újra lehet növeszteni vele testrészeket. Mindent tényleg nem kell elhinni. Ha ez így lett volna, akkor nem csak az agykontrollosoknak lenne ez nagy hír, hanem a tv-be is lehetett volna akár.

De a többibe hiszek, és szerintem működik is. Én nem rég kezdtem, és eddig az ébrenlétkontroll, az alváskontroll, álomkontroll működik. A többit még nem csináltam. De sokan már ezekbe sem hisznek pl. a szüleim.

Valaki azt mondta, hogy ha valaki 40 éves agykontroll után feltaláló, tudós, vagy hasonló lesz, akkor majd hinni fog neki. Mióta is van ez a módszer használatban?

20-30 éve. Egyébként az oktató is mondta, hogy Edison a találmányaihoz az ötletei Alfában jöttek, csak akkor még nem ismerték ezt.

Szóval szerintetek is a nagy része működik?

2009. aug. 22. 22:24
 8/13 A kérdező kommentje:
És hiába próbálnák ki a szkeptikusok, ők nem hisznek benne ezért nem is működik nekik. Bár az oktató mindenre azt mondja "ne hidd el, próbáld ki!"
2009. aug. 22. 22:26
 9/13 A kérdező kommentje:

És az esettanulmányok szerintetek működnek?

Sokan írják, hogy nekik igen.

2009. aug. 22. 22:29
 10/13 anonim válasza:
95%

hát amit ajánlhatok: [link]

itt találsz rengeteg sztorit agykontrollosoktól, plusz fórumban lehet segítséget kérni programozáshoz, illetve esettanulmányokhoz lehet eseteket kérni

2009. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!