Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek a...

Sikerült már valakinek a tudatos álmodás? DE ŐSZINTÉN! :DD

Figyelt kérdés

hogy, amikor az álmodó teljesen tisztában van azzal, hogy ő épp álmodik és úgy történik minden az álmában, ahogyan azt ő akarja, és akkor ébred fel, amikor csak akar...


jónéhány módszert olvastam, hogy hogy lehetne ezt megcsinálni, de én lehetetlennek érzem, NAGYON nehéz :((



2012. dec. 25. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Volt már olyan álmom, ahol tudtam, hogy csak álmodok, és minden hülye helyzetnél emlékeztettem magam, hogy MEGVÁLTOZTATHATOM! És ennek örültem :) Volt hogy felébresztettem magam.... De sosem direkt álmodtam tudatosan....csak úgy jött, és elég rég volt már :/

16L

2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Miután elolvastam ezt a kérdést, és válaszoltam is, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan sikerül is. :D

Előző este csupán véletlenségből tudatosan álmodtam. Épp egy férfi üldözött színes pizsamában, amikor bezárkóztam a szobámba, és rájöttem, hogy bármikor felébredhetek, ezért nem is féltem... :D


16L

2013. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült azt álmodtam hogy egy lépcsőn megyek lefelé és éreztem a hideget a lépcsőház falát mindent úgy láttam mintha valóság lenne. De mielőtt lefeküdtem aludni nem állítottam be az agyam hogy ilyent álmodjak csak egyszerűen lefeküdtem. És ez lett.
2013. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nekem is sikerült párszor véletlen. A legutóbbi volt a legvalósabb. Rémálomból felkeltem, sötét volt ezért felkapcsoltam a villanyt, de semmi. Ezután kimentem a fürdőszobába, és NEM VOLT TÜKÖRKÉPEM. Ekkor rájöttem hogy még álmodok, és hogy bármit megtehetek. Körülnéztem a házba, felsiklottam a lépcsőn de fent egy ijesztő arc várt lezuhantam és felkeltem. Szerintem így akart kizárni az álmom. Érdekes, hogy előtte pár nappal olvastam dolgokat, pl. hogy miből lehet rájönni, hogy álmodok. (nincs fény, nincs tükörképed)...
2013. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is épp a napokban sikerült :)

Azzal kezdődött, hogy fel akartam kapcsolni a villanyt, de az nem világított. Ekkor elkezdtem félni, hogy jaj, ez rémálom lesz. És akkor leesett, hogy álmodom és hogy tudom irányítani :D

Akkor kimentem az udvarra és közben győzködtem magam, hogy ez álom, ezért tudok repülni :D És nekiszaladtam és csapkodtam a karjaimmal és egy kicsit sikerült repülni, de nem tudtam teljesen felszállni. Szóval csak részben, de tudtam irányítani :)

Egyszer pedig azt álmodtam, hogy felébredek az ágyamban, de rájöttem, hogy ez álom és átmentem a csukott ablakon és röpködtem az égen :D


Nekem az ilyenek akkor sikerülnek, ha nem készülök rá, csak úgy a nap folyamán rágondolok.

Pl régen olvastam az alvásparalízisről, aztán hónapokra rá valamiért rágondoltam de nem agyaltam rajta, meg semmi különös. És lett is alvásparalízisem aznap.

14/L

2013. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezt a villany fel-le kapcsolást lehet használni elég hatékonyan az álmokban. Erről olvastam is 1-2 helyen, hogy bevált módszer, mert az agyunk a hirtelen fényváltozást nem tudja olyan jól kezelni az álmokban.

Meg pl. az arcokat se tudjuk valamiért részletesen megjeleníteni, erre is érdemes figyelni.

2013. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem volt már ilyen. De csak úgy, magától jött. Amúgy bazt olvastam ha nem tudjátok eldönteni hogy álmodtok e akkor fel kell kapcsolni a szobában egy villanyt és ha nem erőteljes a fénye akkor álmodtok. Mert az agy nem tudja ilyen gyorsan megváltoztatni a fényviszonyokat. De lehet hülyeség. ..
2013. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van olyan, hogy azt álmodom felébredek, és megyek, hogy felkapcsoljam a villanyt, mert ugye éjszaka van, de nem működik, és aztán próbálkozom a többi lámpával is, de egyik se kapcsolódik fel. Akkor már tudom, hogy álom. Sőt egyáltalán nem emlékszem olyanra, hogy fel sikerült volna kapcsolni villanyt álmomban, pedig majd minden álmomra emlékszem, szóval ebben lehet valami.
2013. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én általában tudom mikor álmodok, pl tudom magamról, hogy ilyen velem sose történik meg akkor ez már biztos hogy álom és én pl olyan dolgokat csinálok álmomban amit nem mernék így legalább nem kerülök bajba a való életben, de mégis megtettem amit nem mertem. (Próbáljátok ki hogy város közepén elővesztek egy fegyvert és minden bűnözőt lelőtök :D vagy 18+.... :D ) Amúgy szerintem nagyon jó dolog álmodni, bár engemet nem izgat hogy az legyen benne amit én akarok, de néha az is furcsa hogy elkezdek repülni csak úgy magamtól és élvezem ahogy a magasban vagyok és a szél süvít. Sőt, néha még érzem is ami velem történik pl. a hőmérsékletet, szelet, érintéseket és az is furcsa hogy olyan dolgot is éreztem amit még soha, tehát akkor honnan tudja az agyam hogy nekem ezt kell éreznem? Nagyon érdekes ez az egész dolog és tudom hogy nem a kérdésre válaszoltam de ha már leírtam mostmár mindegy :D
2013. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ja és amúgy lefekvés előtt gondolj arra amit nagyon akarsz, de amint lefekszel ne gondolj rá mert rittig, hogy nem az fog történni, de lehet nálad/nálatok sikerülni fog! :D
2013. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!