Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az AK technikák úgy is beválln...

Az AK technikák úgy is bevállnak ha nem vettem részt a tanfolyamon?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen. Gyakorlatilag azok közül is sokan feladják a gyakorlást akik tanfolyamon voltak,pedig az is elég nagy löketet ad. Tanfolyamot átélni sokkal másabb mint egy könyvet elolvasni. Számomra nagyon sokat adott. Ha kitartó vagy tanulj és gyakorolj bátran magadtól,de egy idő után ha adódik lehetőség elnéznék a tanfolyamra, nem fogod megbánni!
2012. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vettem részt tanfolyamon,csak a neten olvasok és nézek róla videókat de működik(akkor kevésbé amikor korlátozott agyú emberkék elkezdik mondani hogy nem működik vagy hogy csak hülyeség)
2012. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sejtettem :) nekem is voltak már kissebb sikereim de nem tudtam hová rakni azokat :D azt hittem puszta véletlen :)
2012. dec. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!