Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hipnózissal megváltoztatható...

Hipnózissal megváltoztatható a szemszín?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, nem hiszek ebben az egészben, ezért kételkedem. A szemszínemmel nem vagyok igazán kibékülve, az egyik szememet más színűre szeretném változtatni, de KOCKÁZAT NÉLKÜL. Olvastam erről az instant-hypnosis.com -ról, ahol ugyan pénzért adják az mp3 fájlokat, de ha egy bizonyos felvételt pár hétig hallgatsz, állítólag megváltozik a szemszíned. Olvastam egy beszámolót, és az írója azt állította, 2 hét után észrevett némi kék színt az egyébként teljesen barna íriszén. Akit érdekel, bemásolom a beszámolót, de angol nyelvű- Szerintetek tényleg lehetséges az ilyesmi? Van kockázata? Ha működik, lehetséges csak az egyik szem színét változtatni?

2012. dec. 28. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. A válasz egyébként benne van a kérdésedben:

"Olvastam erről az instant-hypnosis.com -ról, ahol ugyan pénzért adják az mp3 fájlokat"

Sajnos ez a dolog lényege, nem a szemszíned megváltoztatása.

2012. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszélgettem itt egy gyerekkel aki megcsinálta..


de tényleg gyakorolni és hinni kell, de tudod mit egyszerűbb elfogadni, én nem szórakoznék vele mégha ciklámen színű lenne a szemszíenm akkor sem


ha meg nem hiszel benne akkor végképp nem lehetséges, de tulajdonképpen minden lehetséges amit elhiszel!

2012. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"beszélgettem itt egy gyerekkel aki megcsinálta.."


Azóta is röhög rajtad. P.a.l.i.m.a.d.á.r!

2012. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább színes kontaktlencsét, az bejön, ráadásul akkor veszed ki, amikor akarod!
2012. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
a sejtjeink állandóan cserélődnek, elméleti akadája nincs, csak gyakorlati. nehezen de megcsinálható, viszont a meditációs kazi..háát, pénzért. plusz mi van ha mást is belédprogramoz, nem csak a színváltást?
2012. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz érvelés de az Állítólag... nevű müsorban a discovery-in.Megvették a különleges "hipnotikus cd-ket" és mégse történt semmi.Csak pénz pazarlás az egész.
2012. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!